caesen
Diputació de Girona i Patronat de Turisme

Scores Box

2022
CADET MASCULÍ / CADETE MASCULINO / U16 MALE
ABCDPLAYOFFFINALSCLASSIFICACIÓ / CLASIFICACIÓN / STANDINGS

U16 M | Gr. A 2022

#TeamPuntsWLPFPA
1930265164
2721238183
3412193220
4202151280

U16 M | Gr. B 2022

#TeamPuntsWLPFPA
1930213158
2721198193
3512187189
4202103135

U16 M | Gr. C 2022

#TeamPuntsWLPFPA
1930243136
2721186180
3512180202
4303161252

U16 M | Gr. D 2022

#TeamPuntsWLPFPA
1930208118
2721193158
3512219178
4Santa Hanna’s30384250
INFANTIL MASCULÍ / INFANTIL MASCULINO / U14 MALE
ABCPLAYOFFFINALSCLASSIFICACIÓ / CLASIFICACIÓN / STANDINGS

U14 M | Gr. A 2022

#TeamPuntsWLPFPA
1930218103
272124497
3512184193
430358311

U14 M | Gr. B 2022

#TeamPuntsWLPFPA
1930258104
2721201187
3512150215
4303117220

U14 M | Gr. C 2022

#TeamPuntsWLPFPA
193022064
2721150154
3Gironès512128159
430369190
DateEventTimeResultsLeagueSeasonVenueArticleMatch Day
Big Slam VS Los AngelesNBA2015
-
Gran Canaria Iberia vs San José CBC VallladolidTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Mini masculí grup A
Salt 1
-
Fundación 5+11 infantil A vs CESET infantilTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Infantil masculí grup C
Sant Gregori
-
Real Madrid infantil - Lliçà d'amunt infantilTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Infantil masculí grup A
Sant Julià de Ramis
-
Real Madrid vs AER PinedaTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Cadet masculí grup A
Girona Fontajau 1
-
UniGEiEG cadet vs CCE Sant Lluís Menorca cadet femeníTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Cadet femení grup B
Fornells de la Selva
-
Ulm vs Lliçà d'Amunt cadet masculí BTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Cadet masculí grup C
Girona Montfalgars
-
CCE Sant Lluís Menorca mini femení A vs FD Cassanenc miniTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Mini femení
Bescanó
-
Fundación 5+11 vs CB BoscosTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Cadet masculí grup C
Girona Fontajau 2 (annexa)
-
AER Pineda cadet femení vs FD CassanencTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Cadet femení grup A
Fornells de la Selva
-
CCE Sant Lluís Menorca mini femení A vs BescanóTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Mini femení
Bescanó
-
Viu Bàsket Mallorca vs Sant Josep Obrer Mallorca infantilTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Infantil femení
Quart
-
Fundación 5+11 mini vs Iberostar Canarias miniTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Mini masculí grup B
Salt 1
-
Iberostar Canarias vs Igualada infantilTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Infantil masculí grup A
Sant Julià de Ramis
-
Sassari infantil vs CBA 7 PalmasTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Infantil masculí grup C
Sant Gregori
-
CBC Valladolid vs Manyanet MolinsTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Cadet masculí grup D
Girona Fontajau 2 (annexa)
-
FC Barcelona Lassa vs Sant Ignacio de PamplonaTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Cadet masculí grup B
Girona Fontajau 1
-
Gotha vs Sassari cadetTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Cadet masculí grup D
Girona Montfalgars
-
Sassari mini vs MinguellaTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Mini masculí grup A
Salt 1
-
Tabirako vs Sant Josep Obrer cadetTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Cadet femení grup B
Fornells de la Selva
-
UniGEiEG infantil vs CB Boscos Menorca infantilTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Infantil femení
Quart
-
GEiEG vs CESET miniTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Mini femení
Bescanó
-
CBA Amsterdam infantil vs Fundación 5+11 infantil BTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Infantil masculí grup D
Sant Gregori
-
Arvydas Sabonis vs Manyanet Molins infantilTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Infantil masculí grup B
Sant Julià de Ramis
-
Igualada mini vs CB Boscos Menorca miniTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Mini masculí grup B
Salt 1
-
San Ignacio de Pamplona cadet femení vs Viu Bàsquet Mallorca cadetTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Cadet femení grup A
Fornells de la Selva
-
CCE Sant Lluís Menorca vs CB FornellsTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Infantil femení
Quart
-
CCE Sant Lluís Menorca vs CBA CanariasTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Cadet masculí grup B
Girona Fontajau 1
-
CBA Amsterdam vs Lliça d'Amunt cadetTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Cadet masculí grup A
Girona Montfalgars
-
Sant Joan d'Espí vs CCE Sant LLuís Menorca infantilTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Infantil masculí grup D
Sant Gregori
-
CBC Valladolid vs CB Boscos MenorcaTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Infantil masculí grup B
Sant Julià de Ramis
-
Gran Canaria Iberia vs CEB GironaTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Mini masculí grup A
-
CESET mini vs Fundación 5+11 miniTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Mini masculí grup B
Salt 1
-
Real Madrid infantil vs Iberostar Canarias infantilTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Infantil masculí grup A
Sant Julià de Ramis
-
Fundación 5+11 infantil A vs SassariTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Infantil masculí grup C
Sant Gregori
-
San Jose CBC Valladolid vs Sassari miniTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Mini masculí grup A
Salt 1
-
CCE Sant Lluís mini femení A vs CESET mini femeníTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Mini femení
Bescanó
-
Lliça d'Amunt B vs CB Boscos MenorcaTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Cadet masculí grup C
Girona Fontajau 2 (annexa)
-
Ulm vs Fundación 5+11Torneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Cadet masculí grup C
Girona Fontajau 1
-
Real Madrid cadet vs CBA AmsterdamTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Cadet masculí grup A
Girona Montfalgars
-
Sant Josep Obrer Mallorca cadet vs CCE Sant Lluís Menorca cadet femeníTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Cadet femení grup B
Fornells de la Selva
-
Viu Bàsket infantil vs CB Boscos Menorca infantilTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Infantil femení
Quart
-
UniGEiEG cadet vs TabirakoTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Cadet femení grup B
Fornells de la Selva
-
CESET infantil vs CBA 7 PalmasTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Infantil masculí grup C
Sant Gregori
-
Iberostar Canarias vs IgualadaTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Mini masculí grup B
Salt 1
-
GEiEG vs FD Cassanenc miniTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Mini femení
Bescanó
-
Lliçà d'Amunt infantil vs Igualada infantilTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Infantil masculí grup A
Sant Julià de Ramis
-
Sant Josep Obrer Mallorca vs CCE Sant Lluís Menorca infantil femeníTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Infantil femení
Quart
-
AER Pineda vs Lliçà d'Amunt cadet ATorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Cadet masculí grup A
Girona Fontajau 2 (annexa)
-
FC Barcelona Lassa vs CBA CanariasTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Cadet masculí grup B
Girona Montfalgars
-
Gotha vs CBC Valladolid cadetTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Cadet masculí grup D
Girona Fontajau 1
-
Arvydas Sabonis vs CBC Valladolid infantilTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Infantil masculí grup B
Sant Julià de Ramis
-
CBA Amsterdam infantil vs Sant Joan d'EspíTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Infantil masculí grup D
Sant Gregori
-
Minguella vs CEB GironaTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Mini masculí grup A
Salt 1
-
Bescanó vs CCE Sant Lluís Menorca mini femení BTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Mini femení
Bescanó
-
Viu Bàsket Mallorca cadet vs FD CassanencTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Cadet femení grup A
Fornells de la Selva
-
UniGEiEG infantil vs AE FornellsTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Infantil femení
Quart
-
San Ignacio de Pamplona femení vs AER PinedaTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Cadet femení grup A
Fornells de la Selva
-
CB Boscos Menorca mini vs CESET miniTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Mini masculí grup B
Salt 1
-
Fundación 5+11 infantil B vs CCE Sant Lluís Menorca infantilTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Infantil masculí grup D
Sant Gregori
-
Manyanet Molins vs CB Boscos MenorcaTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Infantil masculí grup B
Sant Julià de Ramis
-
Sassari cadet vs Manyanet MolinsTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Cadet masculí grup D
Girona Montfalgars
-
San Ignacio de Pamplona vs CCE Sant LLuís Menorca cadetTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Cadet masculí grup B
Girona Fontajau 2 (annexa)
-
Real Madrid infantil vs Igualada infantilTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Infantil masculí grup A
Sant Julià de Ramis
-
Fundación 5+11 vs Lliçà d'Amunt cadet BTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Cadet masculí grup C
Girona Fontajau 2 (annexa)
-
Real Madrid cadet vs Lliçà d'Amunt cadet ATorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Cadet masculí grup A
Girona Fontajau 1
-
Ulm vs CB Boscos MenorcaTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Cadet masculí grup C
Girona Montfalgars
-
Fundación 5+11 infantil A vs CBA 7 PalmasTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Infantil masculí grup C
Sant Gregori
-
Sassari mini vs Gran Canaria IberiaTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Mini masculí grup A
Salt 1
-
CCE Sant Lluís Menorca mini femení vs FD CassanencTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Mini femení
Bescanó
-
Bescanó vs CESET mini femeníTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Mini femení
Bescanó
-
San Ignacio de Pamplona femení vs FD CassanencTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Cadet femení grup A
Fornells de la Selva
-
Viu Bàsquet Mallorca infantil vs AE FornellsTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Infantil femení
Quart
-
Fundación 5+11 mini vs Igualada miniTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Mini masculí grup B
Salt 1
-
Sassari infantil vs CESET infantilTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Infantil masculí grup C
Sant Gregori
-
Iberostar Canarias vs Lliçà d'Amunt infantilTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Infantil masculí grup A
Sant Julià de Ramis
-
CBA Amsterdam vs UER PinedaTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Cadet masculí grup A
Girona Fontajau 2 (annexa)
-
FC Barcelona Lassa vs CEE Sant Lluís Menorca cadetTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Cadet masculí grup B
Girona Fontajau 1
-
Gotha vs Manyanet Molins cadetTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Cadet masculí grup D
Girona Montfalgars
-
GEiEG vs CCE Sant Lluís Menorca mini femení BTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Mini femení
Bescanó
-
San Jose CBC Valladolid vs MinguellaTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Mini masculí grup A
Salt 1
-
Sant Josep Obrer Mallorca infantil vs CB Boscos Menorca infantilTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Infantil femení
Quart
-
Viu Bàsket Mallorca cadet vs AER Pineda femeníTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Cadet femení grup A
Fornells de la Selva
-
CBA Amsterdam vs CCE Sant Lluís infantilTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Infantil masculí grup D
Sant Gregori
-
Arvydas Sabonis vs CB Boscos Menorca infantilTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Infantil masculí grup B
Sant Julià de Ramis
-
Iberostar Canarias - CB Boscos MenorcaTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Mini masculí grup B
Salt 1
-
CESET mini femení vs FD Cassanenc miniTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Mini femení
Bescanó
-
Tabirako vs CCE Sant Lluís Menorca cadet femeníTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Cadet femení grup B
Fornells de la Selva
-
UniGEiEG infantil vs CCE Sant Lluís Menorca infantil femeníTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Infantil femení
Fornells de la Selva
-
CBA CAnarias vs San Ignacio de Pamplona cadetTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Cadet masculí grup B
Girona Montfalgars
-
CBC Valladolid vs Sassari cadetTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Cadet masculí grup D
Girona Fontajau 2 (annexa)
-
CBC Valladolid infantil vs Manyanet Molins infantilTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Infantil masculí grup B
Sant Julià de Ramis
-
Sant Joan d'Espí vs Fundación 5+11 infantil BTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Infantil masculí grup D
Sant Gregori
-
Sassari mini vs CEB GironaTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Mini masculí grup A
Salt 1
-
Bescanó vs GEiEGTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Mini femení
Bescanó
-
Sant Josep Obrer Mallorca cadet vs UniGEiEG cadetTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Cadet femení grup B
Fornells de la Selva
-
CCE Sant Lluís Menorca mini femení A vs CCE Sant Lluís Menorca mini femení BTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Mini femení
Bescanó
-
UER Pineda femení vs Sant Josep Obrer Mallorca cadetTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Eliminatòries
-
UER Pineda femení vs Sant Josep Obrer Mallorca cadetTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Eliminatòries
-
Igualada mini vs CESET miniTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Mini masculí grup B
Salt 1
-
Tabirako vs FD CassanencTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Eliminatòries
-
UER Pineda masculí vs UlmTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Eliminatòries
-
Real Madrid infantil vs Fundación 5+11 A infantil
-
Igualada vs CESET infantilTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Eliminatòries
-
Manyanet Molins infantil vs Sant Joan d’EspiTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Eliminatòries
-
Viu Bàsquet infantil vs UniGEiEG infantilTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Infantil femení
Quart
-
Gran Canaria Iberia - MinguellaTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Mini masculí grup A
Salt 1
-
Viu Basquet Mallorca cadet vs UniGEiEG cadetTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Eliminatòries
-
CBA Amsterdam cadet vs CB Boscos Menorca cadetTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Eliminatòries
-
Lliçà d’Amunt cadet A vs Lliçà d’Amunt cadet BTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Eliminatòries
-
Iberostar Canarias infantil vs CBA 7 PalmasTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Eliminatòries
-
CBC Valladolid infantil vs CCE Sant Lluís infantil masculíTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Eliminatòries
-
Fundación 5+11 mini vs CB Boscos Menorca miniTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Mini masculí grup B
Salt 1
-
Sant Josep Obrer infantil vs AE FornellsTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Infantil femení
Quart
-
FC Barcelona Lassa vs Manyanet Molins cadetTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Eliminatòries
-
Arvydas Sabonis vs CBA Amsterdam infantil
-
CCE Sant Lluís Menorca cadet femení vs San Ignacio de Pamplona femeníTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Eliminatòries
-
CB Boscos Menorca infantil masculí vs Fundación 5+11 B infantilTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Eliminatòries
-
Lliçà d’Amunt infantil vs Sassari infantilTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Eliminatòries
-
San José CBC Valladolid vs CEB GironaTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Mini masculí grup A
Salt 1
-
CB Boscos Menorca infantil vs CCE Sant Lluís infantil femeníTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Infantil femení
Quart
-
San Ignacio de Pamplona masculí vs Sassari cadetTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Eliminatòries
-
CCE Sant Lluís Menorca cadet masculí vs GothaTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Eliminatòries
-
Iberostar Canarias vs CESETTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Mini masculí grup B
Salt 1
-
Real Madrid cadet vs Fundación 5+11 cadetTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Eliminatòries
-
CBA Canarias cadet vs CBC Valladolid cadetTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Eliminatòries
-
CCE Sant Lluís Menorca mini femení A - GEiEGTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Mini femení
Bescanó
-
Viu Bàsquet Mallorca vs CCE Sant Lluís Menorca infantil femeníTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Infantil femení
Quart
-
Bescanó vs FD Cassanenc miniTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Mini femení
Bescanó
-
Sant Josep Obrer Mallorca infantil vs UniGEiEG infantilTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Infantil femení
Quart
-
CESET mini femení vs CCE Sant Lluís menorca mini femení BTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Mini femení
Bescanó
-
Real Madrid infantil vs Arvydas SabonisTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Eliminatòries
-
CB Boscos Menorca infantil vs AE FornellsTorneig Internacional Costa Brava Girona Basket 2016Infantil femení
Quart
-
Big Slam VS Golden StatesNBA2016
-
Big Slam VS Golden StatesNBA2017
-
Antonio Spurs VS Big SlamNBA2017
-
Big Slam VS Boston CelticsNBA2017
-
Big Slam VS Chicago BullsNBA2017
-
Houston Rockets VS Big SlamNBA2017
-
Los Angeles VS Big SlamNBA2017
-
Big Slam VS Miami HeatsNBA2017
-
Big Slam VS New YorkersNBA2017
-
CBC Valladolid 04 vs CCE Sant Lluís de MenorcaCBGB 17Infantil Masculí Grup C
Quart
-
Harlem Lakers vs Evecan Las PalmasCBGB 17Cadet Masculí Grup B
Girona Fontajau 1
-
Ulm vs Iberostar TenerifeCBGB 17Mini Masculí Grup B
Bescanó
-
SOKOL SRSNI PISEK vs CB La Salle MaóCBGB 17Mini Masculí Grup A
Salt 1
-
Hoops Líban (03) vs CB MolinaCBGB 17Infantil Masculí Grup B
Girona Montfalgars
-
CBC Valladolid vs CCE Sant Lluís Menorca cadet masculíCBGB 17Cadet Masculi Grup C
Sant Gregori
-
Ulm vs San Ignacio de PamplonaCBGB 17Cadet Masculí Grup A
Palau Sacosta
-
San Ignacio de Pamplona vs Sa Real EivissaCBGB 17Cadet Femení Grup A
Platja d'Aro
-
Iberostar Tenerife vs Sa Real Eivissa (04)CBGB 17Infantil Masculí Grup B
Girona Montfalgars
-
UCAM Múrcia vs CB BoscosCBGB 17Mini Femení Grup A
Vilablareix
-
Araberri vs SOKOL SRSNI PISEKCBGB 17Infantil Masculí Grup C
Quart
-
San Ignacio de Pamplona vs Sa Real EivissaCBGB 17Infantil Femení Grup A
Castell d'Aro
-
Arvydas Sabonis vs AskatuakCBGB 17Mini Masculí Grup C
Salt 1
-
Bayern Múnic vs UCAM MúrciaCBGB 17Mini Masculí Grup D
Bescanó
-
SOKOL SRSNI PISEK vs CB Boscos MenorcaCBGB 17Cadet Masculí Grup B
Sant Gregori
-
Tus Lichterfelde vs UCAM MúrciaCBGB 17Cadet Masculí Grup D
Palau Sacosta
-
CB La Salle Maó vs Sa Real Eivissa (04)CBGB 17Infantil Femení Grup B
Castell d'Aro
-
CCE Sant Lluís Menorca cadet femení vs Sant Ignasi BarcelonaCBGB 17Cadet Femení Grup B
Platja d'Aro
-
Sassari mini vs MontgatCBGB 17Mini Masculí Grup A
Salt 1
-
Grifeu Llançà vs CB BescanóCBGB 17Mini Femení Grup A
Vilablareix
-
Hoops Líban vs Pare ManyanetCBGB 17Mini Masculí Grup B
Bescanó
-
San Ignacio de Pamplona vs Sa Real Eivissa (03)CBGB 17Infantil Masculí Grup A
Girona Montfalgars
-
Hoops Líban (04) vs CB Boscos MenorcaCBGB 17Infantil Masculí Grup D
Quart
-
Alierta Augusto Zaragoza vs Hoops LíbanCBGB 17Cadet Femení Grup B
Platja d'Aro
-
CCE Sant Lluís Menorca infantil femení vs Nou Basket Femení CastellóCBGB 17Infantil Femení Grup A
Castell d'Aro
-
CBC Valladolid vs MinguellaCBGB 17Mini Masculí Grup C
Salt 1
-
Gran Canaria Iberia vs Sa Real EivissaCBGB 17Mini Masculí Grup D
Bescanó
-
CCE Sant Lluís de Menorca mini femení vs CESET mini femeníCBGB 17Mini Femení Grup B
Vilablareix
-
CBC Valladolid 03 vs MontgatCBGB 17Infantil Masculí Grup D
Quart
-
Iberostar Tenerife vs Samà VilanovaCBGB 17Cadet Masculí Grup D
Girona Fontajau 1
-
CBA Amsterdam vs CB Nou EspluguesCBGB 17Cadet Masculí Grup A
Sant Gregori
-
Alba Berlin vs UE HortaCBGB 17Cadet Masculi Grup C
Palau Sacosta
-
CBA Amsterdam vs CESETCBGB 17Infantil Masculí Grup A
Girona Montfalgars
-
GEiEG vs Nou Basket Femení CastellóCBGB 17Cadet Femení Grup A
Platja d'Aro
-
Hoops Líban vs Vila-real BCCBGB 17Infantil Femení Grup B
Castell d'Aro
-
Unió Girona Maristes vs CB BanyolesCBGB 17Mini Femení Grup B
Vilablareix
-
San Ignacio de Pamplona vs CE GironaCBGB 17Infantil Femení Grup A
Castell d'Aro
-
San Ignacio de Pamplona vs CB Boscos MenorcaCBGB 17Cadet Femení Grup A
Platja d'Aro
-
Hoops Líban (03) vs Sa Real Eivissa (04)CBGB 17Infantil Masculí Grup B
Girona Montfalgars
-
CCE Sant Lluís de Menorca vs SOKOL SRSNI PISEKCBGB 17Infantil Masculí Grup C
Quart
-
Evecan Las Palmas vs CB Boscos MenorcaCBGB 17Cadet Masculí Grup B
Girona Fontajau 1
-
SOKOL SRSNI PISEK vs Sassari miniCBGB 17Mini Masculí Grup A
Salt 1
-
Alierta Augusto Zaragoza vs CESETCBGB 17Cadet Femení Grup B
Platja d'Aro
-
CB La Salle Maó vs CB Boscos infantil femeníCBGB 17Infantil Femení Grup B
Castell d'Aro
-
Tus Lichterfelde vs Iberostar TenerifeCBGB 17Cadet Masculí Grup D
Sant Gregori
-
Ulm vs Hoops LíbanCBGB 17Mini Masculí Grup B
Bescanó
-
UCAM Múrcia vs Grifeu LlançàCBGB 17Mini Femení Grup A
Vilablareix
-
Harlem Lakers vs SOKOL SRSNI PISEKCBGB 17Cadet Masculí Grup B
Palau Sacosta
-
Arvydas Sabonis vs CBC ValladolidCBGB 17Mini Masculí Grup C
Salt 1
-
Bayern Múnic vs Gran Canaria IberiaCBGB 17Mini Masculí Grup D
Bescanó
-
Sa Real Eivissa (03) vs CCE Sant Lluís Menorca infantil femeníCBGB 17Infantil Femení Grup A
Castell d'Aro
-
CB Boscos vs CB BescanóCBGB 17Mini Femení Grup A
Vilablareix
-
Araberri vs CBC Valladolid 04CBGB 17Infantil Masculí Grup C
Quart
-
Iberostar Tenerife vs CB MolinaCBGB 17Infantil Masculí Grup B
Girona Montfalgars
-
Sa Real Eivissa vs GEiEGCBGB 17Cadet Femení Grup A
Platja d'Aro
-
San Ignacio de Pamplona vs CB Nou EspluguesCBGB 17Cadet Masculí Grup A
Sant Gregori
-
UE Horta vs CCE Sant Lluís Menorca cadet masculíCBGB 17Cadet Masculi Grup C
Girona Fontajau 1
-
UCAM Múrcia vs Samà VilanovaCBGB 17Cadet Masculí Grup D
Palau Sacosta
-
Iberostar Tenerife vs Pare ManyanetCBGB 17Mini Masculí Grup B
Bescanó
-
Hoops Líban vs CCE Sant Lluís Menorca cadet femeníCBGB 17Cadet Femení Grup B
Platja d'Aro
-
Sa Real Eivissa (04) vs Hoops LíbanCBGB 17Infantil Femení Grup B
Castell d'Aro
-
Montgat vs CB La Salle MaóCBGB 17Mini Masculí Grup A
Salt 1
-
CCE Sant Lluís de Menorca mini femení vs Unió Girona MaristesCBGB 17Mini Femení Grup B
Vilablareix
-
Montgat vs CB Boscos MenorcaCBGB 17Infantil Masculí Grup D
Quart
-
CESET vs Sa Real Eivissa (03)CBGB 17Infantil Masculí Grup A
Girona Montfalgars
-
UCAM Múrcia vs Sa Real EivissaCBGB 17Mini Masculí Grup D
Bescanó
-
Nou Basket Femení Castelló vs CE GironaCBGB 17Infantil Femení Grup A
Castell d'Aro
-
CESET mini femení vs CB BanyolesCBGB 17Mini Femení Grup B
Vilablareix
-
Nou Basket Femení Castelló vs CB Boscos MenorcaCBGB 17Cadet Femení Grup A
Platja d'Aro
-
Askatuak vs MinguellaCBGB 17Mini Masculí Grup C
Salt 1
-
Ulm vs CBA AmsterdamCBGB 17Cadet Masculí Grup A
Sant Gregori
-
Alba Berlin vs CBC ValladolidCBGB 17Cadet Masculi Grup C
Palau Sacosta
-
CBA Amsterdam vs San Ignacio de PamplonaCBGB 17Infantil Masculí Grup A
Girona Montfalgars
-
CBC Valladolid 03 vs Hoops Líban (04)CBGB 17Infantil Masculí Grup D
Quart
-
Sant Ignasi Barcelona vs CESETCBGB 17Cadet Femení Grup B
Platja d'Aro
-
Vila-real BC vs CB Boscos Menorca infantil femeníCBGB 17Infantil Femení Grup B
Castell d'Aro
-
Iberostar Tenerife vs UCAM MúrciaCBGB 17Cadet Masculí Grup D
Palau Sacosta
-
Ulm vs Pare ManyanetCBGB 17Mini Masculí Grup B
Bescanó
-
CBC Valladolid vs UE HortaCBGB 17Cadet Masculi Grup C
Girona Fontajau 1
-
SOKOL SRSNI PISEK vs Evecan Las PalmasCBGB 17Cadet Masculí Grup B
Sant Gregori
-
CBA Amsterdam vs Sa Real Eivissa (03)CBGB 17Infantil Masculí Grup A
Girona Montfalgars
-
Araberri vs CCE Sant Lluís de MenorcaCBGB 17Infantil Masculí Grup C
Quart
-
SOKOL SRSNI PISEK vs MontgatCBGB 17Mini Masculí Grup A
Salt 1
-
Arvydas Sabonis vs MinguellaCBGB 17Mini Masculí Grup C
Salt 1
-
San Ignacio de Pamplona vs CCE Sant Lluís Menorca infantil femeníCBGB 17Infantil Femení Grup A
Castell d'Aro
-
Bayern Múnic vs Sa Real EivissaCBGB 17Mini Masculí Grup D
Bescanó
-
San Ignacio de Pamplona vs GEiEGCBGB 17Cadet Femení Grup A
Platja d'Aro
-
UCAM Múrcia vs CB BescanóCBGB 17Mini Femení Grup A
Vilablareix
-
CBC Valladolid 04 vs SOKOL SRSNI PISEKCBGB 17Infantil Masculí Grup C
Quart
-
CESET vs San Ignacio de PamplonaCBGB 17Infantil Masculí Grup A
Girona Montfalgars
-
Harlem Lakers vs CB Boscos MenorcaCBGB 17Cadet Masculí Grup B
Sant Gregori
-
CBA Amsterdam vs San Ignacio de PamplonaCBGB 17Cadet Masculí Grup A
Palau Sacosta
-
Alba Berlin vs CCE Sant Lluís de MenorcaCBGB 17Cadet Masculi Grup C
Girona Fontajau 1
-
CB La Salle Maó vs Hoops LíbanCBGB 17Infantil Femení Grup B
Castell d'Aro
-
Sassari mini vs CB La Salle MaóCBGB 17Mini Masculí Grup A
Salt 1
-
Alierta Augusto Zaragoza vs CCE Sant Lluís Menorca cadet femeníCBGB 17Cadet Femení Grup B
Platja d'Aro
-
CCE Sant Lluís de Menorca mini femení vs CB BanyolesCBGB 17Mini Femení Grup B
Vilablareix
-
Hoops Líban vs Iberostar TenerifeCBGB 17Mini Masculí Grup B
Bescanó
-
Hoops Líban (03) vs Iberostar TenerifeCBGB 17Infantil Masculí Grup B
Girona Montfalgars
-
CBC Valladolid 03 vs CB Boscos MenorcaCBGB 17Infantil Masculí Grup D
Quart
-
Sa Real Eivissa (03) vs Nou Basket Femení CastellóCBGB 17Infantil Femení Grup A
Castell d'Aro
-
Gran Canaria Iberia vs UCAM MúrciaCBGB 17Mini Masculí Grup D
Bescanó
-
Sa Real Eivissa vs Nou Basket Femení CastellóCBGB 17Cadet Femení Grup A
Platja d'Aro
-
Askatuak vs CBC ValladolidCBGB 17Mini Masculí Grup C
Salt 1
-
CB Boscos Menorca vs Grifeu LlançàCBGB 17Mini Femení Grup A
Vilablareix
-
Ulm vs CB Nou EspluguesCBGB 17Cadet Masculí Grup A
Palau Sacosta
-
Tus Lichterfelde vs Samà VilanovaCBGB 17Cadet Masculí Grup D
Sant Gregori
-
CESET vs Unió Girona MaristesCBGB 17Mini Femení Grup B
Vilablareix
-
Sa Real Eivissa (04) vs CB MolinaCBGB 17Infantil Masculí Grup B
Girona Montfalgars
-
Hoops Líban vs Sant Ignasi BarcelonaCBGB 17Cadet Femení Grup B
Platja d'Aro
-
Hoops Líban (04) vs MontgatCBGB 17Infantil Masculí Grup D
Quart
-
Sa Real Eivissa (04) vs Vila-real BCCBGB 17Infantil Femení Grup B
Castell d'Aro
-
CCE Sant Lluís Menorca infantil femení vs CE GironaCBGB 17Infantil Femení Grup A
Castell d'Aro
-
GEiEG vs CB Boscos MenorcaCBGB 17Cadet Femení Grup A
Platja d'Aro
-
Montgat vs AskatuakCBGB 17
-
Hoops Líban vs Gran Canaria IberiaCBGB 17
-
Sa Real Eivissa (03) vs AraberriCBGB 17
-
Hoops Líban (03) vs MontgatCBGB 17
-
CB Boscos Menorca vs CCE Sant Lluís de Menorca mini femeníCBGB 17
-
CCE Sant Lluís Menorca cadet femení vs CESETCBGB 17Cadet Femení Grup B
Platja d'Aro
-
Hoops Líban vs CB Boscos Menorca infantil femeníCBGB 17Infantil Femení Grup B
Castell d'Aro
-
SOKOL SRSNI PISEK vs MinguellaCBGB 17
-
Iberostar Tenerife vs Bayern MúnicCBGB 17
-
CESET vs CBC Valladolid 04CBGB 17
-
CB Molina vs Hoops Líban (04)CBGB 17
-
CB Nou Esplugues vs CCE Sant Lluís Menorca cadet masculíCBGB 17
-
San Ignacio de Pamplona vs UE HortaCBGB 17
-
CESET vs CB BescanóCBGB 17
-
San Ignacio de Pamplona vs Nou Basket Femení CastellóCBGB 17Cadet Femení Grup A
Platja d'Aro
-
San Ignacio de Pamplona vs Nou Basket Femení CastellóCBGB 17Infantil Femení Grup A
Castell d'Aro
-
Sassari mini vs CBC ValladolidCBGB 17
-
AEE Manyanet Molins vs Sa Real EivissaCBGB 17
-
San Ignacio de Pamplona vs CCE Sant Lluís de MenorcaCBGB 17
-
Sa Real Eivissa (04) vs CB Boscos MenorcaCBGB 17
-
Grifeu Llançà vs Unió Girona MaristesCBGB 17
-
Alierta Augusto Zaragoza vs Sant Ignasi BarcelonaCBGB 17Cadet Femení Grup B
Platja d'Aro
-
CB La Salle Maó vs Vila-real BCCBGB 17Infantil Femení Grup B
Castell d'Aro
-
Ulm vs Alba Berlin
-
CB Boscos Menorca vs Samà VilanovaCBGB 17
-
Evecan Las Palmas vs UCAM MúrciaCBGB 17
-
CB La Salle Maó vs Arvydas SabonisCBGB 17
-
Ulm vs UCAM MúrciaCBGB 17
-
CBA Amsterdam vs SOKOL SRSNI PISEKCBGB 17
-
Iberostar Tenerife vs UCAM MúrciaCBGB 17
-
UCAM Múrcia vs CB BanyolesCBGB 17
-
CBA Amsterdam vs SOKOL SRSNI PISEKCBGB 17
-
Iberostar Tenerife vs CBC Valladolid 03CBGB 17
-
Sa Real Eivissa (03) vs CE GironaCBGB 17Infantil Femení Grup A
Castell d'Aro
-
Sa Real Eivissa vs CB Boscos MenorcaCBGB 17Cadet Femení Grup A
Platja d'Aro
-
Hoops Líban vs CESETCBGB 17Cadet Femení Grup B
Platja d'Aro
-
Sa Real Eivissa (04) vs CB Boscos Menorca infantil femeníCBGB 17Infantil Femení Grup B
Castell d'Aro
-
SOKOL SRSNI PISEK vs Tus Lichterfelde
-
CBA Amsterdam vs CCE Sant Lluís Menorca cadet masculíCBGB 17
-
Harlem Lakers vs Iberostar TenerifeCBGB 17
-
CBA Amsterdam vs CBC ValladolidCBGB 17
-
Harlem Lakers vs Iberostar TenerifeCBGB 17
-
CBGB 17
-
Czech Republic National Team vs Alba FehérvárTop U16 EuropeanGrup A
Platja d'Aro
-
Aris Salonica vs Sabonis BCTop U16 EuropeanGrup B
Platja d'Aro
-
F.C. Barcelona vs Alba FéhervárTop U16 EuropeanGrup A
Platja d'Aro
-
Aris Salonica vs Apollo AmsterdamTop U16 EuropeanGrup B
Platja d'Aro
-
Czech Republic National Team vs F.C. BarcelonaTop U16 EuropeanGrup A
Platja d'Aro
-
Sabonis BC vs Apollo AmsterdamTop U16 EuropeanGrup B
Platja d'Aro
-
[3rd B] Czech Republic vs Aris Salonica [3rd A]Top U16 EuropeanPlayoffs
Platja d'Aro
-
[1st A] F.C Barcelona vs Apollo Amsterdam [2nd B]Top U16 EuropeanPlayoffs
Platja d'Aro
-
[1st B] Sabonis BC vs Alba Féhervár [2nd A]Top U16 EuropeanPlayoffs
Platja d'Aro
-
[3rd B] Czech Republic vs Aris Salonica [3rd A]Top U16 EuropeanFinals
Platja d'Aro
-
3rd-4rth Place | F.C. Barcelona vs Alba FéhervárTop U16 EuropeanFinals
Platja d'Aro
-
Three-point ContestTop U16 EuropeanFinals
Platja d'Aro
-
Final | Sabonis BC vs Apollo AmsterdamTop U16 EuropeanFinals
Platja d'Aro
-
New Hereos DB vs Sa Real EivissaCBGB 18U14 M | B
Quart
-
Inter Bratislava vs Sa Real EivissaCBGB 18U16 M | C
Sant Gregori
-
Bayern Munich vs Sant Lluís MenorcaCBGB 18U12 M | A
Vilablareix
-
Apollo Amsterdam vs CESETCBGB 18U16 M | C
Girona Fontajau 1
-
Sant Lluís Menorca vs AmerCBGB 18U12 F | A
Salt 2 (annexa)
-
Harlem Lakers vs FontajauCBGB 18U16 M | B
Girona Fontajau 2 (annexa)
-
Apollo Amsterdam vs Salle MaóCBGB 18U16 F | A
Girona Montfalgars
-
Gran Canaria P. vs Sant LluísCBGB 18U14 F | A
Salt 1
-
Inter Bratislava vs FontajauCBGB 18U12 M | B
Vilablareix
-
Sant Josep Obrer vs Amer CherokeeCBGB 18U12 F | B
Salt 2 (annexa)
-
Roses vs San Ignacio PamplonaCBGB 18U14 M | B
Quart
-
Ulm vs Sant Lluís de MenorcaCBGB 18U16 M | A
Sant Gregori
-
Sabonio BC vs GranollersCBGB 18U16 M | B
Girona Fontajau 2 (annexa)
-
Gran Canaria P. vs San Ignacio PamplonaCBGB 18U16 F | B
Girona Montfalgars
-
Hoops Club vs AmerCBGB 18U12 M | C
Vilablareix
-
San Ignacio Pamplona vs Sa Real EivissaCBGB 18U14 F | B
Salt 1
-
Banyoles vs CesetCBGB 18U12 F | A
Salt 2 (annexa)
-
Valladolid vs Sant LluísCBGB 18U14 M | A
Quart
-
Samà Vilanova vs BanyolesCBGB 18U16 F | A
Girona Montfalgars
-
Ratiopharm Ulm vs San Ignacio PamplonaCBGB 18U12 M | D
Vilablareix
-
Grifeu Llançà vs Ceset BCBGB 18U12 F | B
Salt 2 (annexa)
-
Evecan Las Palmas vs Sant Josep ObrerCBGB 18U16 M | D
Girona Fontajau 2 (annexa)
-
Alba Berlin vs San Ignacio PamplonaCBGB 18U16 M | D
Sant Gregori
-
New Heroes DB vs CBC ValladolidCBGB 18U16 M | A
Girona Fontajau 1
-
Inter Bratislava vs Sant Josep ObrerCBGB 18U14 M | A
Quart
-
Prat vs Sa Real EivissaCBGB 18U16 F | B
Girona Montfalgars
-
Apollo Amsterdam vs Gran Canaria C.CBGB 18U16 F | A
Girona Montfalgars
-
Sant Lluís Menorca vs BanyolesCBGB 18U12 F | A
Salt 2 (annexa)
-
Harlem Lakers vs Sabonio BCCBGB 18U16 M | B
Sant Gregori
-
Gran Canaria P. - CesetCBGB 18U16 F | B
Girona Montfalgars
-
New Heroes DB vs San Ignacio PamplonaCBGB 18U14 M | B
Quart
-
Sant Lluís vs CesetCBGB 18U14 F | A
Salt 1
-
Sa Real vs CESETCBGB 18U16 M | C
Girona Fontajau 2 (annexa)
-
Apollo Amsterdam vs Inter BratislavaCBGB 18U16 M | C
Girona Fontajau 1
-
Bayern Munich vs ValladolidCBGB 18U12 M | A
Vilablareix
-
Inter Bratislava vs Salle MaóCBGB 18U12 M | B
Vilablareix
-
Salle Maó vs Samà VilanovaCBGB 18U16 F | A
Girona Montfalgars
-
Sant Josep Obrer vs Grifeu LlançàCBGB 18U12 F | B
Salt 2 (annexa)
-
Sa Real Eivissa vs Grifeu LlançàCBGB 18U14 F | B
Salt 1
-
Roses vs Sa Real EivissaCBGB 18U14 M | B
Quart
-
Granollers vs FontajauCBGB 18U16 M | B
Sant Gregori
-
Ulm vs New Heroes DBCBGB 18U16 M | A
Girona Fontajau 2 (annexa)
-
Amer vs CesetCBGB 18U12 F | A
Salt 2 (annexa)
-
San Ignacio Pamplona vs PratCBGB 18U16 F | B
Girona Montfalgars
-
Hoops Club vs Hospitalet ACBGB 18U12 M | C
Vilablareix
-
Sant Lluís Menorca vs Sant Josep ObrerCBGB 18U14 M | A
Quart
-
Banyoles vs Gran Canaria C.CBGB 18U16 F | A
Girona Montfalgars
-
Amer Cherokee vs Ceset BCBGB 18U12 F | B
Salt 2 (annexa)
-
Ulm vs Hospitalet BCBGB 18U12 M | D
Vilablareix
-
Sant Josep Obrer vs San Ignacio PamplonaCBGB 18U16 M | D
Girona Fontajau 1
-
CBC Valladolid vs Sant LluísCBGB 18U16 M | A
Girona Fontajau 2 (annexa)
-
Alba Berlin vs Evecan Las PalmasCBGB 18U16 M | D
Sant Gregori
-
Inter Bratislava vs ValladolidCBGB 18U14 M | A
Quart
-
Sa Real Eivissa vs CesetCBGB 18U16 F | B
Girona Montfalgars
-
Sant Lluís Menorca vs CesetCBGB 18U12 F | A
Salt 2 (annexa)
-
Inter Bratislava vs CESETCBGB 18U16 M | C
Girona Fontajau 2 (annexa)
-
Harlem Lakers vs GranollersCBGB 18U16 M | B
Sant Gregori
-
Valladolid vs Sant Lluís MenorcaCBGB 18U12 M | A
Vilablareix
-
Inter Bratislava vs Sant LluísCBGB 18U14 M | A
Quart
-
Apollo Amsterdam vs Sa RealCBGB 18U16 M | C
Girona Fontajau 1
-
Sant Josep Obrer vs Ceset BCBGB 18U12 F | B
Salt 2 (annexa)
-
Salle Maó vs FontajauCBGB 18U12 M | B
Vilablareix
-
Gran Canaria vs CesetCBGB 18U14 F | A
Salt 1
-
Apollo Amsterdam vs Samà VilanovaCBGB 18U16 F | A
Girona Montfalgars
-
New Heroes DB vs RosesCBGB 18U14 M | B
Quart
-
Sabonio BC vs FontajauCBGB 18U16 M | B
Sant Gregori
-
Evecan Las Palmas vs San Ignacio PamplonaCBGB 18U16 M | D
Girona Fontajau 2 (annexa)
-
Amer vs BanyolesCBGB 18U12 F | A
Salt 2 (annexa)
-
San Ignacio Pamplona vs Grifeu LlançàCBGB 18U14 F | B
Salt 1
-
Hospitalet A vs AmerCBGB 18U12 M | C
Vilablareix
-
Gran Canaria P. vs PratCBGB 18U16 F | B
Girona Montfalgars
-
Hospitalet B vs San IgnacioCBGB 18U12 M | D
Vilablareix
-
Valladolid vs Sant Josep ObrerCBGB 18U14 M | A
Quart
-
Salle Maó vs BanyolesCBGB 18U16 F | A
Girona Montfalgars
-
Amer Cherokee vs Grifeu LlançàCBGB 18U12 F | B
Salt 2 (annexa)
-
Ulm vs CBC ValladolidCBGB 18U16 M | A
Girona Fontajau 1
-
Alba Berlin vs Sant Josep ObrerCBGB 18U16 M | D
Girona Fontajau 2 (annexa)
-
New Heroes DB vs Sant Lluís MenorcaCBGB 18U16 M | A
Sant Gregori
-
San Ignacio Pamplona vs Sa Real EivissaCBGB 18U14 M | B
Quart
-
San Ignacio Pamplona vs Sa Real EivissaCBGB 18U16 F | B
Girona Montfalgars
-
CCE Sant Lluís de Menorca vs CB Amer
-
Samà Vilanova vs Gran Canaria C.CBGB 18U16 F | A
Girona Montfalgars
-
Fontajau vs San Ignacio de Pamplona
-
CCE Sant Lluís de Menorca vs Sa Real Eivissa
-
CCE Sant Lluís de Menorca vs San Ignacio de Pamplona
-
CB Banyoles vs Grifeu Llançà
-
CESET vs Grifeu Llançà 1
Salt 1
-
Prat vs CesetCBGB 18U16 F | B
Girona Montfalgars
-
Harlem Lakers vs Evecan Las Palmas
-
CCE Sant Lluís de Menorca vs Sa Real Eivissa
-
San Ignacio de Pamplona vs Sant Josep Obrer
-
CBC Valladolid vs Hoops Líban
-
-
Inter Bratislava
-
CCE Sant Lluís de Menorca vs San Ignacio de Pamplona
-
Sa Real Eivissa vs Sant Josep Obrer
-
-
Apollo Amsterdam vs BanyolesCBGB 18U16 F | A
Girona Montfalgars
-
Inter Bratislava vs Ulm
-
CCE Sant Lluís de Menorca vs Sant Josep Obrer
-
CBC Valladolid vs New Heroes DB
-
Gran Canaria P. vs Sa Real EivissaCBGB 18U16 F | B
Girona Montfalgars
-
Inter Bratislava vs Gran Canaria Pintadera
-
Sabonis BC
-
Fontajau vs San Ignacio de Pamplona
-
Apollo Amsterdam
-
Bayern Múnic vs CB L’Hospitalet
-
CB Amer Cherokee vs CB Amer
-
Salle Maó vs Gran Canaria C.CBGB 18U16 F | A
Girona Montfalgars
-
CB Roses vs Inter Bratislava
-
CB La Salle Maó vs CB L’Hospitalet B
-
San Ignacio Pamplona vs Gran Canaria C.CBGB 18U16 F | B
Girona Montfalgars
-
New Heroes DB vs CESET
-
-
Granollers
-
Czech Republic National Team vs Ratiopharm UlmTop U16 European 2019Grup A
Platja d'Aro
-
PBG Starzz vs Apollo AmsterdamTop U16 European 2019Grup B
Platja d'Aro
-
FC Barcelona vs Ratiopharm UlmTop U16 European 2019Grup A
Platja d'Aro
-
Zalgiris Kaunas vs Apollo AmsterdamTop U16 European 2019Grup B
Platja d'Aro
-
FC Barcelona vs Czech Republic National TeamTop U16 European 2019Grup A
Platja d'Aro
-
Zalgiris Kaunas vs PBG StarzzTop U16 European 2019Grup B
Platja d'Aro
-
Czech National Team vs PBG Starzz (3rd Gr. A vs 3rd Gr. B)Top U16 European 2019Playoffs
Platja d'Aro
-
Ratiopharm Ulm vs Zalgiris Kaunas (1st Gr. A vs 2nd Gr. B)Top U16 European 2019Playoffs
Platja d'Aro
-
Apollo Amsterdam vs FC Barcelona (1st Gr. B vs 2nd Gr. A)Top U16 European 2019Playoffs
Platja d'Aro
-
PBG Starzz vs Czech Republic National Team (3rd Gr. B vs 3rd Gr. A)Top U16 European 2019Finals
Platja d'Aro
-
FC Barcelona vs Ratiopharm Ulm (3rd - 4th place)Top U16 European 2019Finals
Platja d'Aro
-
Zalgiris Kaunas - Apollo Amsterdam (Final)Top U16 European 2019Finals
Platja d'Aro
-
3-point contest - Andrija GrbovicTop U16 European 2019Finals
Platja d'Aro
-
CB Boscos vs 7 PalmasCBGB 19U16-M | Gr. B
Girona Fontajau 2 (annexa)
-
Bisbal vs Sa Real BCBGB 19U12-M | Gr. B
Vilablareix
-
Basket@Sea Oostende vs Salle MaóCBGB 19U14-M | Gr. A
Girona Montfalgars
-
New Heroes vs Sant LluísCBGB 19U14-M | Gr. C
Quart
-
Zalgiris Kaunas vs Oaklands WolvesCBGB 19U16-M | Gr. C
Palau Sacosta
-
Inter Bratislava vs MinguellaCBGB 19U14-M | Gr. C
Salt 1
-
JAC Sants vs Salle MaóCBGB 19U16-M | Gr. C
Sant Gregori
-
Oaklands Wolves vs Sa Real ACBGB 19U16-F | Gr.A
Salt 1
-
Amer vs Sa Real ACBGB 19U12-M | Gr. A
Vilablareix
-
GEiEG-Uni vs CB OlotCBGB 19U12-F | Grup únic
Platja d'Aro
-
Oaklands Wolves vs Sant LluísCBGB 19U14-F | Gr. A
Salt 2 (annexa)
-
Inter Bratislava vs 7 PalmasCBGB 19U12-M | Gr. C
Quart
-
PSSA vs CBC ValladolidCBGB 19U14-M | Gr. A
Girona Montfalgars
-
Ratiopharm Ulm vs Inter BratislavaCBGB 19U16-M | Gr. B
Palau Sacosta
-
Celeritas-Donar vs Sant LluísCBGB 19U16-M | Gr. A
Girona Fontajau 2 (annexa)
-
Basket@sea Oostende vs San IgnacioCBGB 19U16-M | Gr. A
Sant Gregori
-
Sparta Praga vs Vall d'en BasCBGB 19U14-F | Gr. B
Salt 2 (annexa)
-
Sparta Praga vs Sant Josep Obrer BCBGB 19U12-M | Gr. B
Vilablareix
-
Sant Lluís vs CB PratCBGB 19U12-F | Grup únic
Platja d'Aro
-
Tabirako vs Sa Real BCBGB 19U16-F | Gr. B
Salt 1
-
YISCA vs 7 PalmasCBGB 19U14-M | Gr. B
Girona Montfalgars
-
San Ignacio vs CESETCBGB 19U12-M | Gr. C
Quart
-
CB Llagostera vs Salle MaóCBGB 19U16-F | Gr.A
Salt 1
-
Basket@Sea Oostende vs Sant Josep Obrer ACBGB 19U12-M | Gr. A
Vilablareix
-
GEiEG-Uni vs SaltCBGB 19U14-F | Gr. A
Salt 2 (annexa)
-
San Viator vs Sant Josep ObrerCBGB 19U12-F | Grup únic
Platja d'Aro
-
CBC Valladolid vs FontajauCBGB 19U16-M | Gr. D
Sant Gregori
-
New Heroes vs Sa RealCBGB 19U16-M | Gr. D
Palau Sacosta
-
Ratiopharm Ulm vs Sant Josep ObrerCBGB 19U14-M | Gr. B
Girona Montfalgars
-
San Ignacio vs Sa RealCBGB 19U14-M | Gr. D
Girona Fontajau 2 (annexa)
-
PSSA vs CBC ValladolidCBGB 19U12-M | Gr. D
Quart
-
CE Palamós vs Sant LluísCBGB 19U16-F | Gr. B
Salt 1
-
Sparta Praga vs CEB GironaCBGB 19U14-M | Gr. D
Vilablareix
-
San Ignacio vs Unió GironaCBGB 19U14-F | Gr. B
Salt 2 (annexa)
-
Sant Lluís vs Unió GironaCBGB 19U12-M | Gr. D
Quart
-
Oaklands Wolves vs San IgnacioCBGB 19U16-F | Gr.A
Salt 1
-
Oaklands Wolves vs Sant Josep ObrerCBGB 19U14-F | Gr. A
Salt 2 (annexa)
-
New Heroes vs MinguellaCBGB 19U14-M | Gr. C
Pont Major
-
Sant Josep Obrer B vs Sa Real BCBGB 19U12-M | Gr. B
Vilablareix
-
Sparta Praga vs San ViatorCBGB 19U14-F | Gr. B
Salt 2 (annexa)
-
CB Olot vs Sant LluísCBGB 19U12-F | Grup únic
Platja d'Aro
-
Basket@Sea Oostende vs CBC ValladolidCBGB 19U14-M | Gr. A
Girona Montfalgars
-
Oaklands Wolves vs Salle MaóCBGB 19U16-M | Gr. C
Sant Gregori
-
JAC Sants vs Zalgiris KaunasCBGB 19U16-M | Gr. C
Palau Sacosta
-
Tabirako vs GEiEG-UniCBGB 19U16-F | Gr. B
Salt 1
-
Inter Bratislava vs San IgnacioCBGB 19U12-M | Gr. C
Quart
-
Sant Josep Obrer A vs Sa Real ACBGB 19U12-M | Gr. A
Vilablareix
-
GEiEG-Uni vs San ViatorCBGB 19U12-F | Grup únic
Platja d'Aro
-
7 Palmas vs CESETCBGB 19U12-M | Gr. C
Quart
-
Sant Lluís vs GEiEG-UniCBGB 19U14-F | Gr. A
Salt 2 (annexa)
-
Sa Real A vs CB LlagosteraCBGB 19U16-F | Gr.A
Salt 1
-
PSSA vs Salle MaóCBGB 19U14-M | Gr. A
Girona Montfalgars
-
Inter Bratislava vs Sant LluísCBGB 19U14-M | Gr. C
Pont Major
-
Ratiopharm Ulm vs CB BoscosCBGB 19U16-M | Gr. B
Palau Sacosta
-
San Ignacio vs Sant LluísCBGB 19U16-M | Gr. A
Girona Fontajau 2 (annexa)
-
Inter Bratislava vs 7 PalmasCBGB 19U16-M | Gr. B
Sant Gregori
-
PSSA vs Sant LluísCBGB 19U12-M | Gr. D
Quart
-
CB Prat vs Sant Josep ObrerCBGB 19U12-F | Grup únic
Platja d'Aro
-
Sparta Praga vs BisbalCBGB 19U12-M | Gr. B
Vilablareix
-
Sa Real B vs CE PalamósCBGB 19U16-F | Gr. B
Salt 1
-
Vall d'en Bas vs San IgnacioCBGB 19U14-F | Gr. B
Salt 2 (annexa)
-
San Ignacio vs CEB GironaCBGB 19U14-M | Gr. D
Pont Major
-
YISCA vs Sant Josep ObrerCBGB 19U14-M | Gr. B
Girona Montfalgars
-
CBC Valladolid vs Unió GironaCBGB 19U12-M | Gr. D
Quart
-
Basket@Sea Oostende vs AmerCBGB 19U12-M | Gr. A
Vilablareix
-
Salle Maó vs San IgnacioCBGB 19U16-F | Gr.A
Salt 1
-
Salt vs Sant Josep ObrerCBGB 19U14-F | Gr. A
Salt 2 (annexa)
-
Basket@sea Oostende vs Celeritas-DonarCBGB 19U16-M | Gr. A
Palau Sacosta
-
New Heroes vs CBC ValladolidCBGB 19U16-M | Gr. D
Sant Gregori
-
Sparta Praga vs Sa RealCBGB 19U14-M | Gr. D
Pont Major
-
Fontajau vs Sa RealCBGB 19U16-M | Gr. D
Girona Fontajau 2 (annexa)
-
Ratiopharm Ulm vs 7 PalmasCBGB 19U14-M | Gr. B
Girona Montfalgars
-
Unió Girona vs San ViatorCBGB 19U14-F | Gr. B
Salt 2 (annexa)
-
Sant Lluís vs GEiEG-UniCBGB 19U16-F | Gr. B
Salt 1
-
Ratiopharm Ulm vs 7 PalmasCBGB 19U16-M | Gr. B
Girona Fontajau 2 (annexa)
-
Zalgiris Kaunas vs Salle MaóCBGB 19U16-M | Gr. C
Sant Gregori
-
Basket@Sea Oostende vs Sa Real ACBGB 19U12-M | Gr. A
Vilablareix
-
New Heroes vs Inter BratislavaCBGB 19U14-M | Gr. C
Pont Major
-
Basket@Sea Oostende vs PSSACBGB 19U14-M | Gr. A
Girona Montfalgars
-
Oaklands Wolves vs JAC SantsCBGB 19U16-M | Gr. C
Palau Sacosta
-
Inter Bratislava vs CESETCBGB 19U12-M | Gr. C
Quart
-
CB Olot vs San ViatorCBGB 19U12-F | Grup únic
Platja d'Aro
-
Oaklands Wolves vs CB LlagosteraCBGB 19U16-F | Gr.A
Salt 1
-
Sant Josep Obrer A vs AmerCBGB 19U12-M | Gr. A
Vilablareix
-
7 Palmas vs San IgnacioCBGB 19U12-M | Gr. C
Quart
-
Oaklands Wolves vs GEiEG-UniCBGB 19U14-F | Gr. A
Salt 2 (annexa)
-
Basket@sea Oostende vs Sant LluísCBGB 19U16-M | Gr. A
Sant Gregori
-
Minguella vs Sant LluísCBGB 19U14-M | Gr. C
Pont Major
-
Inter Bratislava vs CB BoscosCBGB 19U16-M | Gr. B
Palau Sacosta
-
CBC Valladolid vs Salle MaóCBGB 19U14-M | Gr. A
Girona Montfalgars
-
Celeritas-Donar vs San IgnacioCBGB 19U16-M | Gr. A
Girona Fontajau 2 (annexa)
-
Tabirako vs CE PalamósCBGB 19U16-F | Gr. B
Salt 1
-
Sparta Praga vs San IgnacioCBGB 19U14-F | Gr. B
Salt 2 (annexa)
-
PSSA vs Unió GironaCBGB 19U12-M | Gr. D
Quart
-
Sant Lluís vs Sant Josep ObrerCBGB 19U12-F | Grup únic
Platja d'Aro
-
Sparta Praga vs Sa Real BCBGB 19U12-M | Gr. B
Vilablareix
-
7 Palmas vs Sant Josep ObrerCBGB 19U14-M | Gr. B
Girona Montfalgars
-
Sa Real vs CEB GironaCBGB 19U14-M | Gr. D
Pont Major
-
CBC Valladolid vs Sant LluísCBGB 19U12-M | Gr. D
Quart
-
Sa Real A vs Salle MaóCBGB 19U16-F | Gr.A
Salt 1
-
Sant Lluís vs SaltCBGB 19U14-F | Gr. A
Salt 2 (annexa)
-
GEiEG-Uni vs CB PratCBGB 19U12-F | Grup únic
Platja d'Aro
-
Sant Josep Obrer B vs BisbalCBGB 19U12-M | Gr. B
Vilablareix
-
Sparta Praga vs San IgnacioCBGB 19U14-M | Gr. D
Pont Major
-
CBC Valladolid vs Sa RealCBGB 19U16-M | Gr. D
Sant Gregori
-
Ulm vs YISCACBGB 19U14-M | Gr. B
Girona Montfalgars
-
New Heroes vs FontajauCBGB 19U16-M | Gr. D
Palau Sacosta
-
Sa Real B vs Sant LluísCBGB 19U16-F | Gr. B
Salt 1
-
Vall d'en Bas vs Unió GironaCBGB 19U14-F | Gr. B
Salt 2 (annexa)
-
CB Llagostera vs San IgnacioCBGB 19U16-F | Gr.A
Salt 1
-
GEiEG-Uni vs Sant Josep ObrerCBGB 19U14-F | Gr. A
Salt 2 (annexa)
-
Cellera-Amer vs San Ignacio (4th Gr. A vs 4th Gr. C)CBGB 19U12-M | Playoff
Vilablareix
-
Salle Maó vs Sant Lluís (4th Gr. A vs 4th Gr. C)CBGB 19U14-M | Playoff
Girona Montfalgars
-
CE Palamós vs GEiEG-UniCBGB 19U16-F | Gr. B
Salt 1
-
Oostende vs CESET (3rd Gr. A vs 3rd Gr. C)CBGB 19U12-M | Playoff
Quart
-
Oostende vs New Heroes (3rd Gr. A vs 3rd Gr. C)CBGB 19U14-M | Playoff
Santa Eugènia
-
San Ignacio vs San ViatorCBGB 19U14-F | Gr. B
Salt 2 (annexa)
-
Sant Josep Obrer vs CB OlotCBGB 19U12-F | Grup únic
Platja d'Aro
-
7 Palmas vs Fontajau (3rd Gr. B vs 3rd Gr. D)CBGB 19U16-M | Playoff
Palau Sacosta
-
Sa Real B vs Unió Girona (4th Gr. B vs 4th Gr. D)CBGB 19U12-M | Playoff
Vilablareix
-
Sant Josep Obrer B vs Sant Lluís (3rd Gr. B vs 3rd Gr. D)CBGB 19U12-M | Playoff
Quart
-
Oaklands Wolves vs Salle MaóCBGB 19U16-F | Gr.A
Salt 1
-
7 Palmas vs Sa Real (3rd Gr. B vs 3rd Gr. D)CBGB 19U14-M | Playoff
Santa Eugènia
-
YISCA vs San Ignacio (4th Gr. B vs 4th Gr. D)CBGB 19U14-M | Playoff
Girona Montfalgars
-
Sant Lluís vs Salle Maó (4th Gr. A vs 4th Gr. C)CBGB 19U16-M | Playoff
Girona Fontajau 2 (annexa)
-
San Ignacio vs Oaklands Wolves (3rd Gr. A vs 3rd Gr. C)CBGB 19U16-M | Playoff
Sant Gregori
-
CB Prat vs San ViatorCBGB 19U12-F | Grup únic
Platja d'Aro
-
Oaklands Wolves vs SaltCBGB 19U14-F | Gr. A
Salt 2 (annexa)
-
Sparta Praga vs Unió GironaCBGB 19U14-F | Gr. B
Salt 2 (annexa)
-
CBC Valladolid vs Inter Bratislava (2nd Gr. A vs 2nd Gr. C)CBGB 19U14-M | Playoff
Santa Eugènia
-
Tabirako vs Sant LluísCBGB 19U16-F | Gr. B
Salt 1
-
PSSA vs Minguella (Semifinal 1)CBGB 19U14-M | Playoff
Girona Montfalgars
-
GEiEG-Uni vs Sant LluísCBGB 19U12-F | Grup únic
Platja d'Aro
-
Sant Josep Obrer A vs Inter Bratislava (2nd Gr. A vs 2nd Gr. C)CBGB 19U12-M | Playoff
Quart
-
Sa Real A vs 7 Palmas (Semifinal 1)CBGB 19U12-M | Playoff
Vilablareix
-
Boscos vs Sa Real (4th Gr. B vs 4th Gr. D)CBGB 19U16-M | Playoff
Girona Fontajau 2 (annexa)
-
Celeritas-Donar vs Zalgiris (Semifinal 1)CBGB 19U16-M | Playoff
Palau Sacosta
-
Oostende vs JAC Sants (2nd Gr. A vs 2nd Gr. C)CBGB 19U16-M | Playoff
Sant Gregori
-
Sant Lluís vs Sant Josep ObrerCBGB 19U14-F | Gr. A
Salt 2 (annexa)
-
Sa Real A vs San IgnacioCBGB 19U16-F | Gr.A
Salt 1
-
Sparta Praga vs CBC Valladolid (2nd Gr. B vs 2nd Gr. D)CBGB 19U12-M | Playoff
Quart
-
Ratiopharm Ulm vs CEB Girona (Semifinal 2)CBGB 19U14-M | Playoff
Girona Montfalgars
-
Bisbal Bàsquet vs PSSA (Semifinal 2)CBGB 19U12-M | Playoff
Vilablareix
-
Sant Josep Obrer vs Sparta Praga (2nd Gr. B vs 2nd Gr. D)CBGB 19U14-M | Playoff
Santa Eugènia
-
Sa Real B vs GEiEG-UniCBGB 19U16-F | Gr. B
Salt 1
-
Vall d'en Bas vs San ViatorCBGB 19U14-F | Gr. B
Salt 2 (annexa)
-
Ratiopharm Ulm vs CBC Valladolid (Semifinal 2)CBGB 19U16-M | Playoff
Palau Sacosta
-
Inter Bratislava vs New Heroes (2nd Gr. B vs 2nd Gr. D)CBGB 19U16-M | Playoff
Sant Gregori
-
CB Salt vs San Ignacio (9th & 10th place)CBGB 19U14-F | Finals
Salt 2 (annexa)
-
Llagostera vs Sa Real B (9th & 10th place)CBGB 19U16-F | Finals
Salt 1
-
7 Palmas vs PSSA (Final)CBGB 19U12-M | Finals
Vilablareix
-
Cellera-Amer vs Unió Girona (13th & 14th place)CBGB 19U12-M | Finals
Quart
-
Sant Lluís vs YISCA (15th & 16th place)CBGB 19U14-M | Finals
Santa Eugènia
-
Oaklands Wolves vs Fontajau (11th & 12th place)CBGB 19U16-M | Finals
Sant Gregori
-
CB Boscos vs Salle Maó (15th & 16th place)CBGB 19U16-M | Finals
Girona Fontajau 2 (annexa)
-
San Ignacio vs 7 Palmas (9th & 10th place)CBGB 19U16-M | Finals
Palau Sacosta
-
Inter Bratislava vs Sant Josep Obrer (7th & 8th place)CBGB 19U14-M | Finals
Girona Montfalgars
-
Oaklands vs Vall d'en Bas (7th & 8th place)CBGB 19U14-F | Finals
Salt 2 (annexa)
-
Oaklands Wolves vs Sant Lluís (7th & 8th place)CBGB 19U16-F | Finals
Salt 1
-
CBC Valladolid vs Sparta Praga (5th & 6th place)CBGB 19U14-M | Finals
Girona Montfalgars
-
Salle Maó vs San Ignacio (13th & 14th place)CBGB 19U14-M | Finals
Santa Eugènia
-
Oostende vs Sant Josep Obrer B (9th & 10th place)CBGB 19U12-M | Finals
Quart
-
CESET vs Sant Lluís (11th & 12th place)CBGB 19U12-M | Finals
Vilablareix
-
CB Prat vs CB OlotCBGB 19U12-F | Grup únic
Platja d'Aro
-
Sant Josep Obrer vs Unió Girona (5th & 6th place)CBGB 19U14-F | Finals
Salt 2 (annexa)
-
Salle Maó vs Palamós (5th & 6th place)CBGB 19U16-F | Finals
Salt 1
-
Oostende vs New Heroes (7th & 8th place)CBGB 19U16-M | Finals
Sant Gregori
-
Sant Lluís vs Sa Real (13th & 14th place)CBGB 19U16-M | Finals
Girona Fontajau 2 (annexa)
-
JAC Sants vs Inter Bratislava (5th & 6th place)CBGB 19U16-M | Finals
Palau Sacosta
-
Inter Bratislava vs Sparta Praga (7th & 8th place)CBGB 19U12-M | Finals
Quart
-
Oostende vs 7 Palmas (11th & 12th place)CBGB 19U14-M | Finals
Santa Eugènia
-
Sant Josep Obrer vs CBC Valladolid (5th & 6th place)CBGB 19U12-M | Finals
Vilablareix
-
GEiEG-Uni vs Sant Josep ObrerCBGB 19U12-F | Grup únic
Platja d'Aro
-
Minguella vs Ulm (3rd & 4th place)CBGB 19U14-M | Finals
Girona Montfalgars
-
San Ignacio vs GEiEG-Uni (3rd & 4th place)CBGB 19U16-F | Finals
Salt 1
-
Sant Lluís vs San Viator (3rd & 4th place)CBGB 19U14-F | Finals
Salt 2 (annexa)
-
Celeritas-Donar vs Ratiopharm Ulm (3rd & 4th place)CBGB 19U16-M | Finals
Sant Gregori
-
Sa Real vs Bisbal Bàsquet (3rd & 4th place)CBGB 19U12-M | Finals
Quart
-
New Heroes vs Sa Real (9th & 10th place)CBGB 19U14-M | Finals
Santa Eugènia
-
San Ignacio vs Sa Real B (15th & 16th place)CBGB 19U12-M | Finals
Vilablareix
-
Zalgiris Kaunas vs CBC Valladolid (Final)CBGB 19U16-M | Finals
Palau Sacosta
-
San Viator vs Sant LluísCBGB 19U12-F | Grup únic
Platja d'Aro
-
PSSA vs CEB Girona (Final)CBGB 19U14-M | Finals
Girona Montfalgars
-
Sa Real A vs Tabirako (Final)CBGB 19U16-F | Finals
Salt 1
-
GEiEG-Uni vs Sparta Praga (Final)CBGB 19U14-F | Finals
Salt 2 (annexa)
-
3-point contest - Rodrigo Sánchez (Valladolid)CBGB 19U12-M | Finals
-
3-point contest - Randuska Daniel (Inter Bratislava)CBGB 19U16-M | Finals
-
3-point contestCBGB 19U16-F | Finals
Salt 1
-
3-point contest - Cas Van Der Zijde (New Heroes Den Bosch) + Sebastian Rancik (Inter Bratislava)CBGB 19U14-M | Finals
Girona Montfalgars
-
3-point contest - Neus Moragues (Sant Josep Obrer)CBGB 19U14-F | Finals
Salt 2 (annexa)
-
3-point contest - Martina Colomer (GEiEG-Uni)CBGB 19U12-F | Grup únic
Platja d'Aro
-
Apollo Amsterdam vs Sa Real B - Ferretería VargasCBGB 20U16-M | Gr. C
Palau Sacosta
-
CB Mollet vs CCE Sant LluísCBGB 20U16-M | Gr. C
Girona Montfalgars
-
SESE vs San IgnacioCBGB 20U16-M | Gr. B
Santa Eugènia
-
Basketball Wales vs CBC ValladolidCBGB 20U16-M | Gr. A
Santa Eugènia
-
Sa Real A - Aridos y Prefabricados vs CB 7 PalmasCBGB 20U16-M | Gr. A
Girona Montfalgars
-
PSSA vs CB La Salle Mahón AzulCBGB 20U16-M | Gr. B
Palau Sacosta
-
New Heroes vs CB La Salle Mahón BlancoCBGB 20U16-M | Gr. D
Palau Sacosta
-
CB Gran Canaria vs CB Juventud LagunaCBGB 20U16-M | Gr. D
Girona Montfalgars
-
CB Mollet vs Apollo AmsterdamCBGB 20U16-M | Gr. C
Palau Sacosta
-
Sa Real B - Ferretería Vargas vs CCE Sant LluísCBGB 20U16-M | Gr. C
Girona Montfalgars
-
CBC Valladolid vs CB 7 PalmasCBGB 20U16-M | Gr. A
Santa Eugènia
-
PSSA vs SESECBGB 20U16-M | Gr. B
Palau Sacosta
-
CB La Salle Mahón Azul vs San IgnacioCBGB 20U16-M | Gr. B
Girona Montfalgars
-
New Heroes vs CB Gran CanariaCBGB 20U16-M | Gr. D
Girona Montfalgars
-
Basketball Wales vs Sa Real A - Aridos y PrefabricadosCBGB 20U16-M | Gr. A
Palau Sacosta
-
CB Juventud Laguna vs CB La Salle Mahón BlancoCBGB 20U16-M | Gr. D
Santa Eugènia
-
Sa Real B - Ferretería Vargas vs CB MolletCBGB 20U16-M | Gr. C
Palau Sacosta
-
Apollo Amsterdam vs CCE Sant LluísCBGB 20U16-M | Gr. C
Girona Montfalgars
-
PSSA vs San IgnacioCBGB 20U16-M | Gr. B
Santa Eugènia
-