caesen
Ajuntament de Girona i Costa Brava

Històric Resultats


2018
CADET MASCULÍ / CADETE MASCULINO / U16 MALE
ABCDSemi Finals 1Semi Finals 2Semi Finals 3Semi Finals 4FINALSCLASSIFICACIÓ / CLASIFICACIÓN / STANDINGS

U16 M | Gr. A

#TeamPuntsWLPCTGBPFPADIFFL10STRK
19301.000-244157290-3-0W3
27210.6671249186210-2-1L1
35120.333221721020-1-2W1
43030.0003115272-520-0-3L3

U16 M | Gr. B

#TeamPuntsWLPCTGBPFPADIFFL10STRK
19301.000-267177300-3-0W3
27210.6671231190140-2-1W2
35120.333219018900-1-2L2
43030.0003139271-440-0-3L3

U16 M | Gr. C

#TeamPuntsWLPCTGBPFPADIFFL10STRK
19301.000-336107760-3-0W3
27210.667119017550-2-1W1
35120.3332115209-310-1-2L1
43030.000394244-500-0-3L3

U16 M | Gr. D

#TeamPuntsWLPCTGBPFPADIFFL10STRK
19301.000-235179190-3-0W3
27210.667124021580-2-1L1
35120.333218217520-1-2W1
43030.0003171259-290-0-3L3

Round 1 Round 2
Ulm 
30 març 2018
18:45
 
 
Apollo Amsterdam
 
Granollers
30 març 2018
20:30
 
 
Alba Berlin

Round 1 Round 2
CBC Valladolid 
30 març 2018
17:00
 
 
Inter Bratislava
 
Sabonis BC
30 març 2018
18:45
 
 
Sant Josep Obrer

Round 1 Round 2
New Heroes DB 
30 març 2018
20:30
 
 
CESET
 
Harlem Lakers
30 març 2018
17:00
 
 
Evecan Las Palmas

Round 1 Round 2
CCE Sant Lluís de Menorca 
30 març 2018
46-36
 
 
Sa Real Eivissa
 
Fontajau
30 març 2018
18:45
 
 
San Ignacio de Pamplona

TIMEVENUERANKHOMESCOREAWAY
31/03/2018 9:00hFontajau II15º - 16ºSan Ignacio Pamplona36 - 35Sa Real Eivissa
31/03/2018 10:45hFontajau II13º - 14ºFontajau80 - 42Sant Lluís Menorca
31/03/2018 9:00hSant Gregori11º - 12ºHarlem Lakers97 - 32CESET
31/03/2018 10:45hSant Gregori9º - 10ºEvecan LP67 - 72New Heroes DB
31/03/2018 12:00hSant Gregori7º - 8ºInter Bratislava75 - 89Sant Josep Obrer
31/03/2018 9:00hPalau Sacosta5º - 6ºValladolid97 - 76Sabonis
31/03/2018 10:45hPalau Sacosta3º - 4ºApollo Amsterdam53 - 44Alba Berlin
31/03/2018 12:00hPalau SacostaFINALUlm74 - 66Granollers
31/03/2018 13:45hPalau SacostaTRIPLESClint Hamann (alba Berlin)

RANKTEAM
1Ulm
2CB Granollers
3Apollo Amsterdam
4Alba Berlin
5CBC Valladolid
6Arvydas Sabonis
7Sant Josep Obrer
8Inter Bratislava
9New Heroes DB
10Evecan Las Palmas
11Harlem Lakers
12CESET
13Fontajau
14CCE Sant Lluís Menorca
15San Ignacio Pamplona
16Sa Real Eivissa

INFANTIL MASCULÍ / INFANTIL MASCULINO / U14 MALE
ABSemi Finals 1Semi Finals 2FINALSCLASSIFICACIÓ / CLASIFICACIÓN / STANDINGS

U14 M | Gr. A

#TeamPuntsWLPCTGBPFPADIFFL10STRK
19301.000-183145130-3-0W3
27210.6671184148120-2-1W1
35120.3332157165-30-1-2L1
43030.0003128194-220-0-3L3

U14 M | Gr. B

#TeamPuntsWLPCTGBPFPADIFFL10STRK
19301.000-21560520-3-0W3
27210.6671182126190-2-1L1
35120.333298231-440-1-2W1
43030.000365143-260-0-3L3

 

Round 1 Round 2
CBC Valladolid 
30 març 2018
18:00
 
 
New Heroes DB
 
CB Roses
30 març 2018
19:30
 
 
Inter Bratislava

Round 1 Round 2
CCE Sant Lluís de Menorca 
30 març 2018
16:00
 
 
Sa Real Eivissa
 
San Ignacio de Pamplona
30 març 2018
17:00
 
 
Sant Josep Obrer

 

TIMEVENUERANKHOMESCOREAWAY
31/03/2018 9:00hQUART7º - 8ºSan Ignacio Pamplona49 - 54Sa Real Eivissa
31/03/2018 10:00hQUART5º - 6ºSant Lluís Menorca46 - 44Sant Josep Ober
31/03/2018 11:00hQUART3º - 4ºNew Heroes26 - 39Roses
31/03/2018 12:30hQUART FINALValladolid66 - 61Inter Bratislava
31/03/2018 14:00hQUARTTriplesSebastian Rancik (Inter Bratislava)

RANKTEAM
1CBC Valladolid
2Inter Bratislava
3CB Roses
4New Heros DB
5CCE Sant Lluís Menorca
6Sant Josep Obrer
7Sa Real Eivissa
8San Ignacio Pamplona

MINI MASCULÍ / MINI MASCULINO / U12 MALE
ABCDSemi Finals 1Semi Finals 2Semi Finals 3FINALS/ FINALES / FINALSCLASSIFICACIÓ/ CLASIFICACIÓN/ STANDINGS

U12 M | Gr. A

#TeamPuntsWLPCTGBPFPADIFFL10STRK
16201.000-14469380-2-0W2
24110.500112194140-1-1W1
32020.000233135-510-0-2L2

U12 M | Gr. B

#TeamPuntsWLPCTGBPFPADIFFL10STRK
16201.000-12884220-2-0W2
24110.50017996-90-1-1L1
32020.000280107-140-0-2L2

U12 M | Gr. C

#TeamPuntsWLPCTGBPFPADIFFL10STRK
16201.000-12328480-2-0W2
24110.5001858030-1-1L1
32020.000211111-500-0-2L2

U12 M | Gr. D

#TeamPuntsWLPCTGBPFPADIFFL10STRK
16201.000-11984180-2-0W2
24110.500111292100-1-1L1
32020.000263118-280-0-2L2

Round 1 Round 2
Bayern Múnic 
30 març 2018
19:00
 
 
CB L’Hospitalet
 
CB La Salle Maó
30 març 2018
20:00
 
 
CB L’Hospitalet B

Round 1 Round 2
CBC Valladolid 
30 març 2018
33-56
 
 
Hoops Líban
 
Inter Bratislava
30 març 2018
18:00
 
 
Ulm

Round 1 Round 2
CCE Sant Lluís de Menorca 
30 març 2018
47-24
 
 
CB Amer
 
Fontajau
30 març 2018
44-34
 
 
San Ignacio de Pamplona

TIMEVENUERANKHOMESCOREAWAY
31/03/2018 9:00hVILABLAREIX11º - 12ºAmer17 - 64San Ignacio
31/03/2018 9:00hVILABLAREIX9º - 10ºSant Lluís31 - 69Fontajau
31/03/2018 10:00hVILABLAREIX7º - 8ºValladolid62 - 55Inter Bratislava
31/03/2018 10:00hVILABLAREIX5º - 6ºHoops Club69 - 37Ulm
31/03/2018 11:00hVILABLAREIX3º - 4ºBayern Munich72 - 56Hospitalet B
31/03/2018 12:30hVILABLAREIXFINALHospitalet108 - 84Salle Maó
31/03/2018 13:00hVILABLAREIXTriplesHugo Alorda (Hospitalet B)

RANKTEAM
1Hospitalet
2Salle Maó
3Bayern Munich
4Hospitalet B
5Hoops Club
6Ulm
7CBC Valladolid
8Inter Bratislava
9Fontajau
10CCE Sant Lluís Menorca
11San Ignacio Pamplona
12Amer

CADET FEMENÍ / CADETE FEMENINO / U16 FEMALE
ABFINALSCLASSIFICACIÓ/ CLASIFICACIÓN/ STANDINGS

U16 F | Gr. A

#TeamPuntsWLPCTGBPFPADIFFL10STRK
112401.000-21499290-4-0W4
210310.7501195105230-3-1L1
38220.500213913410-2-2W1
46130.2503116176-150-1-3L1
54040.000460210-380-0-4L4

U16 F | Gr. B

#TeamPuntsWLPCTGBPFPADIFFL10STRK
110310.750-178111170-3-1L1
210310.750-186123160-3-1W1
310310.750-166126100-3-1W3
43030.0002.556120-210-0-3L3
53030.0002.586192-350-0-3L3

TIMEVENUERANKHOMESCOREAWAY
31/03/2018 8:30Montfalgars9º - 10ºSamà Vilanova14 - 38San Ignacio
31/03/2018 9:30Montfalgars7º - 8ºGran Canaria39 - 49CESET
31/03/2018 10:30Montfalgars5º - 6ºSalle Mao33 - 46Prat
31/03/2018 11:30Montfalgars3º - 4ºBanyoles43 - 68Gran Canaria P.
31/03/2018 12:45MontfalgarsFINALApollo Amsterdam45 - 50Sa Real
31/03/2018 13:15MontfalgarsTriplesAnna Vila (Banyoles)

RANKTEAM
1Sa Real Eivissa
2Apollo Amsterdam
3Gran Canaria P.
4CB Banyoles
5CB Prat
6Salle Maó
7CESET
8Gran Canaria
9San Ignacio
10Samà Vilanova

INFANTIL FEMENÍ / INFANTIL FEMENINO / U14 FEMALE
ABFINALSCLASSIFICACIÓ/ CLASIFICACIÓN/ STANDINGS

U14F | Gr. A

#TeamPuntsWLPCTGBPFPADIFFL10STRK
16201.000-12552370-2-0W2
24110.50018868100-1-1W1
32020.000223116-470-0-2L2

U14F | Gr. B

#TeamPuntsWLPCTGBPFPADIFFL10STRK
16201.000-8449180-2-0W2
24110.50015468-70-1-1W1
32020.00025071-110-0-2L2

TIMEVENUERANKHOMESCOREAWAY
31/03/2018 9:00hSalt5º- 6º (TIE BREAK)CESET1º | 31 - 69
2º | 30 - 39
Grifeu Llançà
31/03/2018 10:00hSalt3º- 4ºGran Canaria 59 - 38San Ignacio Pamplona
31/03/2018 11:30hSaltFINALSant Lluís58 - 29Sa Real Eivissa
31/03/2018 13:00hSaltTriplesDunia Quintana (Gran Canaria)

RANKTEAM
1CCE Sant Lluís
2Sa Real Eivissa
3Gran Canaria
4San Ignacio Pamplona
5Grifeu Llançà
6CESET

MINI FEMENÍ / MINI FEMENINO / U12 FEMALE
ABSemi FINALS 1-2 Semi FINALS 3-4 FINALSCLASSIFICACIÓ/ CLASIFICACIÓN/ STANDINGS

U12F | Gr. A

#TeamPuntsWLPCTGBPFPADIFFL10STRK
19301.000-16956380-3-0W3
25120.33321139370-1-2L1
35120.333286124-130-1-2W1
45120.333246141-320-1-2L2

U12F | Gr. B

#TeamPuntsWLPCTGBPFPADIFFL10STRK
19301.000-16766340-3-0W3
27210.66711209580-2-1W2
35120.333291107-50-1-2L2
43030.000336146-370-0-3L3

Round 1 Round 2
CCE Sant Lluís de Menorca 
30 març 2018
47-24
 
 
CB Amer
 
Fontajau
30 març 2018
44-34
 
 
San Ignacio de Pamplona

Round 1 Round 2
CB Banyoles 
30 març 2018
30-12
 
 
Grifeu Llançà
 
 
30 març 2018
17:00
 
 
 

TIMEVENUERANKHOMESCOREAWAY
31/03/2018 09:00h Salt II7º-8ºCESET38 - 20Grifeu Llançà
31/03/2018 10:00h Salt II5º-6ºCESET B36 - 35Banyoles
31/03/2018 11:00h Salt II3º-4ºSant Josep67 - 55Amer
31/03/2018 12:30h Salt IIFINALSant Lluís54 - 56Amer Cherokee
31/03/2018 14:00h Salt IITriplesPaula Blanquer (Amer Cherokee)

RANKTEAM
1Cellera Amer Cherokee
2Sant Lluís Menorca
3Sant Josep Obrer
4Cellera Amer A
5CESET B
6CB Banyoles
7CESET A
8Grifeu Llançà

2017
CADET MASCULÍ / CADETE MASCULINO / U16 MALE
ABCDSemi Finals 1-4Semi Finals 5-8Semi Finals 9-12Semi Finals 13-16FINALSCLASSIFICACIÓ / CLASIFICACIÓN / STANDINGS

Cadet masculí grup A

#TeamPuntsWLPFPA
1930266146
2721307163
3512171222
4303105318

Cadet masculí grup B

#TeamPuntsWLPFPA
1SOKOL SRSNI PISEK930252161
2721249160
3512179219
4303124264

Cadet masculí grup C

#TeamPuntsWLPFPA
1930289127
2721232166
3CCE Sant Lluís Menorca cadet masculí411118175
4UE Horta303160260

Cadet masculí grup D

#TeamPuntsWLPFPA
1Tus Lichterfelde721233154
2Iberostar Tenerife721186183
3721178219
4UCAM Múrcia303172213
SEMIS FINAL
Ulm 
14 abril 2017
67-91
 
 
Alba Berlin
 
SOKOL SRSNI PISEK
14 abril 2017
76-63
 
 
Tus Lichterfelde
SEMIS FINAL
CBA Amsterdam 
14 abril 2017
58-61
 
 
CBC Valladolid
 
Harlem Lakers
14 abril 2017
78-39
 
 
Iberostar Tenerife
SEMIS FINAL
CB Nou Esplugues 
14 abril 2017
39-61
 
 
CCE Sant Lluís Menorca cadet masculí
 
CB Boscos Menorca
14 abril 2017
79-68
 
 
Samà Vilanova
SEMIS FINAL
San Ignacio de Pamplona 
14 abril 2017
34-77
 
 
UE Horta
 
Evecan Las Palmas
14 abril 2017
63-72
 
 
UCAM Múrcia
TIMEVENUERANKHOMESCOREAWAY
15/04/2017 9:00hSant Gregori15º - 16ºSan Ignacio Pamplona40 - 86 Evecan Las Palmas
15/04/2017 10:45hFontajau13º - 14ºUE Horta76 - 72UCAM Múrcia
15/04/2017 13:00hFontajau 11º - 12ºCB Nou Esplugues31 - 63Samà Vilanova
15/04/2017 10:45hSant Gregori9º - 10ºCB Boscos Menorca78 - 33CCE Sant Lluís de Menorca
15/04/2017 13:00hSant Gregori7º - 8ºCBA Amsterdam63 - 59 Iberostar Canarias
15/04/2017 9:00hPalau Sacosta5º - 6ºHarlem Lakers67 - 54CBC Valladolid
15/04/2017 10:45hPalau Sacosta3º - 4ºUlm61 - 59Tus Lichterfelde
15/04/2017 12:00hPalau SacostaTRIPLESSANT GREGORI
Elías Lema (Iberostar)
PALAU SACOSTA
Timo Lanmüller (Ulm)
FONTAJAU
Jorge Manuel Belmonte (UCAM)
15/04/2017 13:00hPalau SacostaFINALAlba Berlin96 - 56 SOKOL SRSNI PISEK
RANKTEAM
1Alba Berlín
2SOKOL SRSNI PISEK
3Ulm
4Tus Lichterfelde
5Harlem Lakers
6CBC Valladolid
7CBA Amsterdam
8Iberostar Canarias
9CB Boscos Menorca
10CCE Sant Lluís Menorca
11Samà Vilanova
12Nou Esplugues
13UE Horta
14UCAM Múrcia
15Evecan Las Palmas
16San Ignacio Pamplona
INFANTIL MASCULÍ / INFANTIL MASCULINO / U14 MALE
ABCDSemi Finals 1-4Semi Finals 5-8Semi Finals 9-12Semi Finals 13-16FINALSCLASSIFICACIÓ / CLASIFICACIÓN / STANDINGS

Infantil masculí grup A

#TeamPuntsWLPFPA
193018390
272114698
351288139
4Sa Real Eivissa (03)30371161

Infantil masculí grup B

#TeamPuntsWLPFPA
1Iberostar Tenerife930220180
2Sa Real Eivissa (04)721165146
3512158157
4Hoops Líban (03)303114174

Infantil masculí grup C

#TeamPuntsWLPFPA
1SOKOL SRSNI PISEK930184120
2721142158
3CBC Valladolid 04512159143
4303143207

Infantil masculí grup D

#TeamPuntsWLPFPA
1CBC Valladolid 0393027892
2721138187
3Hoops Líban (04)51299160
4Montgat303102178
SEMIS FINAL
CBA Amsterdam 
14 abril 2017
85-69
CBA Amsterdam
 
SOKOL SRSNI PISEK
 
Iberostar Tenerife
14 abril 2017
81-93
CBC Valladolid 03
 
CBC Valladolid 03
SEMIS FINAL
San Ignacio de Pamplona 
14 abril 2017
44-51
 
 
CCE Sant Lluís de Menorca
 
Sa Real Eivissa (04)
14 abril 2017
42-26
 
 
CB Boscos Menorca
SEMIS FINAL
CESET 
14 abril 2017
41-61
 
 
CBC Valladolid 04
 
CB Molina
14 abril 2017
62-30
 
 
Hoops Líban (04)
SEMIS FINAL
Sa Real Eivissa (03) 
14 abril 2017
36-65
 
 
Araberri
 
Hoops Líban (03)
14 abril 2017
52-44
 
 
Montgat
TIMEVENUERANKHOMESCOREAWAY
15/04/2014 9:00hMONTFALGARS15º - 16ºSa Real Eivissa (03)43 - 48Montgat
15/04/2014 10:00hMONTFALGARS13º - 14ºHoops Líban (03)36 - 43Araberri
15/04/2014 11:00hMONTFALGARS11º - 12ºCESET23 - 51Hoops Líban (04)
15/04/2014 13:00hMONTFALGARS9º - 10ºCB Molina73 - 59CBC Valladolid (04)
15/04/2014 9:00hQUART7º - 8ºSan Ignacio Pamplona66 - 44CB Boscos Menorca
15/04/2014 10:00hQUART5º - 6ºSa Real (04)46 - 44CCE Sant Lluís
15/04/2014 11:00hQUART3º - 4ºSOKOL SRSNI PISEK60 - 78Iberostar Canarias
15/04/2014 12:30hQUART - MONTFALGARSTriplesMONTFALGARS
Karim Rtail (Hoops)
QUART
Ivan (Valladolid)
15/04/2014 13:00hQUARTFINALCBA Amsterdam73 - 87CBC Valladolid (03)
RANKTEAM
1CBC Valladolid 03
2CBA Amsterdam
3Iberostar Canarias
4SOKOL SRSNI PISEK
5Sa Real Eivissa 04
6CCE Sant Lluís Menorca
7San Ignacio Pamplona
8CB Boscos Menorca
9Minguella
10Iberostar Canarias
11Hoops Líban 04
12CESET
13Araberri
14Hoops Líban 03
15Montgat
16Sa Real Eivissa 03
MINI MASCULÍ / MINI MASCULINO / U12 MALE
ABCDSemi Finals 1-4Semi Finals 5-8Semi Finals 9-12Semi Finals 13-16FINALS/ FINALES / FINALSCLASSIFICACIÓ/ CLASIFICACIÓN/ STANDINGS

Mini masculí grup A

#TeamPuntsWLPFPA
1930206121
2Sassari mini721229123
3SOKOL SRSNI PISEK512152191
4Montgat30377229

Mini masculí grup B

#TeamPuntsWLPFPA
193018291
2721138113
3Iberostar Tenerife51296133
430375154

Mini masculí grup C

#TeamPuntsWLPFPA
193018883
2721181137
3Minguella512135185
430379178

Mini masculí grup D

#TeamPuntsWLPFPA
1UCAM Múrcia930176126
2512147151
3512157177
4Gran Canaria Iberia512134160
SEMIS FINAL
CB La Salle Maó 
14 abril 2017
50-78
 
 
Arvydas Sabonis
 
Ulm
14 abril 2017
42-39
 
 
UCAM Múrcia
SEMS FINAL
Sassari mini 
14 abril 2017
68-44
 
 
CBC Valladolid
 
AEE Manyanet Molins
14 abril 2017
65-46
 
 
Sa Real Eivissa
SEMIS FINAL
SOKOL SRSNI PISEK 
14 abril 2017
69-64
 
 
Minguella
 
Iberostar Tenerife
14 abril 2017
43-58
 
 
Bayern Múnic
SEMIS FINAL
Montgat 
14 abril 2017
33-47
 
 
Askatuak
 
Hoops Líban
14 abril 2017
35-40
 
 
Gran Canaria Iberia
TIMEVENUERANKHOMESCOREAWAY
15/04/2017 9:00hBESCANÓ15º - 16 ºMontgat 36 - 40 Hoops Líbia
15/04/2017 10:00hBECANÓ13º - 14ºAskatuak25 - 51Gran Canaria
15/04/2017 11:00hBESCANÓ11º - 12ºIberostar Canarias59 - 63Minguella
15/04/2017 13:00hBESCANÓ9º - 10ºSOKOL SRSNI PISEK54 - 66Bayern Múnic
15/04/2017 9:00hSALT7º - 8ºCBC Valladolid29 - 52Sa Real Eivissa
15/04/2017 10:00hSALT5º - 6ºSassari68 - 49Manyanet Molins
15/04/2017 11:00hSALT3º - 4ºSalle Maó77 - 62UCAM Múrcia
15/04/2017 12:30hSALT - BECANÓTriplesSALT
Max Simon (Manyanet)
BESCANÓ
Bastian Spier (Bayern)
15/04/2017 13:00hSALTFINALArvydas Sabonis75 - 55Ulm
RANKTEAM
1Arvydas Sabonis
2Ulm
3Salle Maó
4UCAM
5Dinamo Sassari
6Manyanet Molins
7Sa Real Eivissa
8CBC Valladolid
9Bayern Múnic
10SOKOL SRSNI PISEK
11Minguella
12Iberostar Canarias
13Gran Canaria
14Askatuak
15Hoops Líban
16Montgat
CADET FEMENÍ / CADETE FEMENINO / U16 FEMALE
ABFINALSCLASSIFICACIÓ/ CLASIFICACIÓN/ STANDINGS

Cadet femení grup A

#TeamPuntsWLPFPA
1124016697
2Nou Basket Femení Castelló1031127117
3GEiEG822137132
4613115160
5404119158

Cadet femení grup B

#TeamPuntsWLPFPA
1CCE Sant Lluís Menorca cadet femení124015593
2Sant Ignasi Barcelona1031113113
382211587
4613117113
540492186

Cadet femení gr. B

TIMEVENUERANKHOMESCOREAWAY
15/04/2017 08:30Platja d'Aro9º - 10ºCB Boscos Menorca55 - 23CESET
15/04/2017 09:30Platja d'Aro7º - 8ºSa Real Eivissa* - NPHoops Líban
15/04/2017 10:30 Platja d'Aro5º - 6ºGEiEG22 - 24Alierta Augusto Zaragoza
15/04/2017 13:15Platja d'Aro3º - 4ºNBF Castelló38 - 21Sant Ignasi BCN
15/04/2017 12:45Platja d'AroTriplesBlanca Pérez (Alierta Augusto Zaragoza)
15/04/2017 11:30Platja d'AroFINALSan Ignacio Pamplona39 - 38CCE Sant Lluís
RANKTEAM
1San Ignacio Pamplona
2CCE Sant Lluís Menorca
3NBF Castelló
4Sant Ignasi BCN
5Alierta Augusto Zaragoza
6GEiEG
7Sa Real Eivissa
8Hoops Líban
9Boscos
10CESET
INFANTIL FEMENÍ / INFANTIL FEMENINO / U14 FEMALE
ABFINALSCLASSIFICACIÓ/ CLASIFICACIÓN/ STANDINGS

Infantil femení grup A

#TeamPuntsWLPFPA
1Sa Real Eivissa (03)1240208106
2Nou Basket Femení Castelló1031164149
3822149146
4CCE Sant Lluís Menorca infantil femení613102148
5CE Girona404118192

Infantil femení Gr. A

DateEventTimeResultsCompetitionSeasonVenueArticle
2017-04-13 10:00:3313 abril 2017 San Ignacio de Pamplona vs Sa Real Eivissa  10:00:3310:0037 - 48CBGB 17Infantil Femení Grup ACastell d'AroRecap
2017-04-13 12:00:0813 abril 2017 CCE Sant Lluís Menorca infantil femení vs Nou Basket Femení Castelló  12:00:0812:0027 - 39CBGB 17Infantil Femení Grup ACastell d'AroRecap
2017-04-13 15:00:2413 abril 2017 San Ignacio de Pamplona vs CE Girona  15:00:2415:0032 - 29CBGB 17Infantil Femení Grup ACastell d'AroRecap
2017-04-13 17:00:2013 abril 2017 Sa Real Eivissa (03) vs CCE Sant Lluís Menorca infantil femení  17:00:2017:0046 - 18CBGB 17Infantil Femení Grup ACastell d'AroRecap
2017-04-13 19:00:2113 abril 2017 Nou Basket Femení Castelló vs CE Girona  19:00:2119:0055 - 36CBGB 17Infantil Femení Grup ACastell d'AroRecap
2017-04-14 10:00:1414 abril 2017 San Ignacio de Pamplona vs CCE Sant Lluís Menorca infantil femení  10:00:1410:0036 - 24CBGB 17Infantil Femení Grup ACastell d'AroRecap
2017-04-14 12:00:0514 abril 2017 Sa Real Eivissa (03) vs Nou Basket Femení Castelló  12:00:0512:0042 - 25CBGB 17Infantil Femení Grup ACastell d'AroRecap
2017-04-14 15:00:0514 abril 2017 CCE Sant Lluís Menorca infantil femení vs CE Girona  15:00:0515:0033 - 27CBGB 17Infantil Femení Grup ACastell d'AroRecap
2017-04-14 17:00:5314 abril 2017 San Ignacio de Pamplona vs Nou Basket Femení Castelló  17:00:5317:0044 - 45CBGB 17Infantil Femení Grup ACastell d'AroRecap
2017-04-14 19:00:3914 abril 2017 Sa Real Eivissa (03) vs CE Girona  19:00:3919:0072 - 26CBGB 17Infantil Femení Grup ACastell d'AroRecap

Infantil femení grup B

#TeamPuntsWLPFPA
1124021271
2Vila-real BC103117889
3822116135
4613103186
5Sa Real Eivissa (04)40462190

Infantil femení Gr. B

TIMEVENUERANKHOMESCOREAWAY
15/04/2017 8:30hCastell d'Aro9º- 10ºCE Girona42 - 09Sa Real Eivissa (04)
15/04/2017 9:30hCastell d'Aro7º- 8ºCCE Sant Lluís Menorca58 - 27Hoops Liban
15/04/2017 10:30hCastell d'Aro5º- 6ºSan Ignacio de Pamplona 56 - 12CB Salle Maó
15/04/2017 11:30hCastell d'Aro3º- 4ºNBF Castelló49 - 50Vila - Real BC
15/04/2017 12:45hCastell d'AroTriplesLeire Turpin (NBF Castelló)
15/04/2017 13:15hCastell d'AroFINALSa Real Eivissa (03)50 - 42CB Boscos Menorca
RANKTEAM
1Sa Real Eivissa 03
2CB Boscos Menorca
3Vila Real
4NBF Castelló
5San Ignacio Pamplona
6Salle Maó
7CCE Sant Lluís Menorca
8Hoops Líban
9CE Girona
10Sa Real Eivissa 04
MINI FEMENÍ / MINI FEMENINO / U12 FEMALE
ABSemi FINALS 3-4 Semi FINALS 1-2FINALSCLASSIFICACIÓ/ CLASIFICACIÓN/ STANDINGS

Mini femení Grup A

#TeamPuntsWLPFPA
193023466
2UCAM Múrcia721145109
3512166112
430321279

Mini femení grup B

#TeamPuntsWLPFPA
193015767
2Unió Girona Maristes72112772
351269120
4CCE Sant Lluís de Menorca mini femení30354148
SEMIS FINAL
Grifeu Llançà 
14 abril 2017
46-18
Grifeu Llançà
 
Unió Girona Maristes
 
UCAM Múrcia
14 abril 2017
42-38
UCAM Múrcia
 
CB Banyoles
SEMIS FINAL
CB Boscos Menorca 
14 abril 2017
47-23
CB Boscos Menorca
 
CCE Sant Lluís de Menorca mini femení
 
CESET
14 abril 2017
50-15
CESET
 
CB Bescanó
TIMEVENUERANKHOMESCOREAWAY
15/04/2017 09:00h Vilablareix7º-8ºCCE Sant Lluís 50 - 13CB Bescanó
15/04/2017 10:00h Vilablareix5º-6ºCESET58 - 19CB Boscos
15/04/2017 11:00h Vilablareix3º-4ºCB Banyoles82 - 49Unió Girona Maristes
15/04/2017 12:15h VilablareixTriplesMaria Alarcón (UCAM)
15/04/2017 13:00h VilablareixFINALUCAM Múrcia54 - 81Grifeu Llançà
RANKTEAM
1Grifeu LLançà
2UCAM Múrcia
3CB Banyoles
4Unió Maristes Girona
5CESET
6CB Boscos Menorca
7CCE Sant Lluís Menorca
8Bescanó
2016
CADET MASCULÍ / CADETE MASCULINO / U16 MALE
ABCDSemi Finals 1Semi Finals 2Semi Finals 3Semi Finals 4FINALSCLASSIFICACIÓ / CLASIFICACIÓN / STANDINGS
Semis Final
UER Pineda masculí 
25 març 2016
16:00
 
 
Ulm
 
FC Barcelona Lassa
25 març 2016
17:45
 
 
Manyanet Molins cadet
Semis Final
Real Madrid cadet 
25 març 2016
20:30
 
 
Fundación 5+11 cadet
 
CBA Canarias cadet
25 març 2016
20:30
 
 
CBC Valladolid cadet
Semis Final
CBA Amsterdam cadet 
25 març 2016
17:00
 
 
CB Boscos Menorca cadet
 
San Ignacio de Pamplona masculí
25 març 2016
18:45
 
 
Sassari cadet
Semis Final
CCE Sant Lluís Menorca cadet masculí 
25 març 2016
18:45
 
 
Gotha
 
Lliçà d’Amunt cadet A
25 març 2016
17:00
 
 
Lliçà d’Amunt cadet B
TIMEVENUERANKHOMESCOREAWAY
26/03/2016 9hFontajau 215º-16ºCCE SANT LLUÍS MENORCA56 -58 LLICÀ D'AMUNT B
26/03/2016 10:45hFontajau 213º-14ºGOTHA53 - 45 LLICÀ D'AMUNT A
26/03/2016 12:30hFontajau 211º-12ºBOSCOS MENORCA45 -51 SAN IGNACIO DE PAMPLONA
26/03/2016 9hMontfalgars9º-10ºCBA AMSTERDAM88 - 43SASSARI
26/03/2016 10:45hMontfalgars7º-8ºFundación 5+1157 - 63CBC VALLADOLID
26/03/2016 12:30hMontfalgars5º-6ºREAL MADRID 84-44 CBA CANARIAS
26/03/2016 10:45hFontajau 3º-4ºULM 87-67 MANYANET MOLINS
26/03/2016 12:30hFontajau 1FINALFC BARCELONA LASSA106 -70 UER PINEDA
RANKTEAM
1FC Barcelona
2Pineda
3Ulm
4Manyanet
5Real Madrid
6Canarias
7Valladolid
8Fundación 5+11
9CBA Amsterdam
10Sassari
11San Ignacio Pamplona
12Boscos
13Gotha
14Lliçà d'Amunt A
15Lliçà d'Amunt B
16Sant Lluís Menorca
INFANTIL MASCULÍ / INFANTIL MASCULINO / U14 MALE
ABCDSemi Finals 1Semi Finals 2Semi Finals 3Semi Finals 4FINALSCLASSIFICACIÓ / CLASIFICACIÓN / STANDINGS
Semis Final
Real Madrid infantil 
25 març 2016
16:00
 
 
Fundación 5+11 A infantil
 
Arvydas Sabonis
25 març 2016
17:45
 
 
CBA Amsterdam infantil
Semis Final
Iberostar Canarias infantil 
25 març 2016
17:00
 
 
CBA 7 Palmas
 
CBC Valladolid infantil
25 març 2016
17:00
 
 
CCE Sant Lluís infantil masculí
Semis Final
CB Boscos Menorca infantil masculí 
25 març 2016
18:00
 
 
Fundación 5+11 B infantil
 
Lliçà d’Amunt infantil
25 març 2016
18:00
 
 
Sassari infantil
Semis Final
Igualada 
25 març 2016
16:00
 
 
CESET infantil
 
Manyanet Molins infantil
25 març 2016
16:00
 
 
Sant Joan d’Espi
TIMEVENUERANKHOMESCOREAWAY
26/03/2016 9hSANT JULIÀ DE RAMIS15º-16ºCESET43 - 38MANYANET
26/03/2016 10hSANT JULIÀ DE RAMIS13º-14ºIGUALADA23 -40 SANT JOAN DESPÍ
26/03/2016 11hSANT JULIÀ DE RAMIS11º-12ºSASSARI43 - 56CB BOSCOS MENORCA
26/03/2016 13hSANT JULIÀ DE RAMIS9º-10ºLLICÀ D'AMUNT44 - 28FUNDACIÓN 5+11 B
26/03/2016 9hSANT GREGORI7º-8ºCBA 7 PALMAS58 - 52CCE SANT LLUÍS
26/03/2016 10hSANT GREGORI5º-6ºIBEROSTAR CANARIAS31 - 40CBA VALLADOLID
26/03/2016 11hSANT GREGORI3º-4ºREAL MADRID41 - 42CBA AMSTERDAM
26/03/2016 13hSANT GREGORIFINALFUNDACIÓN 5+11 - ARVYDAS SABONIS
RANKTEAM
1Arvydas Sabonis
2Fundación 5+11
3CBA Amsterdam
4Real Madrid
5Valladolid
6Iberostar Canarias
7CB Palmas
8Sant Lluís
9Lliçà d'Amunt
10Fundación 5+11
11Boscos
12Sassari
13Sant Joan Despí
14Igualada
15CESET
16Manyanet
MINI MASCULÍ / MINI MASCULINO / U12 MALE
ABFINALS/ FINALES / FINALSCLASSIFICACIÓ/ CLASIFICACIÓN/ STANDINGS
TIMEVENUERANKHOMESCOREAWAY
26/03/2016 9hSALT9º-10ºSASSARI47 - 41CESET
26/03/2016 9hSALT7º-8ºVALLADOLID43 - 34BOSCOS
26/03/2016 10hSALT5º-6ºMINGUELLA 34- 31FUNDACION 5+11
26/03/2016 11hSALT3º-4ºGRAN CANARIA45- 58IGUALADA
26/03/2016 13hSALTFINALCEB GIRONA91 - 97IBERO CANARIAS
RANKTEAM
1Iberostar Canarias
2CEB Girona
3Igualada
4Canarias
5Minguella
6Fundación 5+11
7Valladolid
8Boscos
9Sassari
10CESET
CADET FEMENÍ / CADETE FEMENINO / U16 FEMALE
ABSemi FINALS 3-4 Semi FINALS 1-2FINALSCLASSIFICACIÓ/ CLASIFICACIÓN/ STANDINGS
Semis Final
UER Pineda femení 
25 març 2016
15:00
 
 
Sant Josep Obrer Mallorca cadet
 
Tabirako
25 març 2016
16:00
 
 
FD Cassanenc
Semis Final
Viu Basquet Mallorca cadet 
25 març 2016
49-52
 
 
UniGEiEG cadet
 
CCE Sant Lluís Menorca cadet femení
25 març 2016
18:00
 
 
San Ignacio de Pamplona femení
TIMEVENUERANKHOMESCOREAWAY
26/03/2016 9hFORNELLS7º-8ºSANT JOSEP OBRER29 - 27 FD CASSANENC
26/03/2016 10hFORNELLS5º-6ºPINEDA43 - 48TABIRAKO
26/03/2016 11hFORNELLS3º-4ºVIU BÀSQUET48 - 45SAN IGNACIO PAMPLONA
26/03/2016 13hFORNELLSFINALUNI GEIEG43 - 58SANT LLUÍS
RANKTEAM
1Sant Lluís
2Uni GEIEG
3Viu Bàsquet
4San Ignacio Pamplona
5Pineda
6Tabirako
7Sant Josep Obrer
8FD Cassanenc
INFANTIL FEMENÍ / INFANTIL FEMENINO / U14 FEMALE
ÚNIC GRUPCLASSIFICACIÓ/ CLASIFICACIÓN/ STANDINGS

Infantil femení

#TeamPuntsWLPFPA
1UniGEiEG infantil155022799
21341208119
31132157174
4CCE Sant Lluís Menorca infantil femení714162191
5Sant Josep Obrer Mallorca infantil714149192
6Viu Bàsquet Mallorca infantil71498226

Infantil femení

DateEventTimeResultsVenue
2016-03-24 10:00:5224 març 2016 Viu Bàsket Mallorca vs Sant Josep Obrer Mallorca infantil  10:00:5210:0039 - 36Quart
2016-03-24 11:00:4524 març 2016 UniGEiEG infantil vs CB Boscos Menorca infantil  11:00:4511:0032 - 24Quart
2016-03-24 12:00:5224 març 2016 CCE Sant Lluís Menorca vs CB Fornells  12:00:5212:0034 - 38Quart
2016-03-24 16:00:5824 març 2016 Viu Bàsket infantil vs CB Boscos Menorca infantil  16:00:5816:0014 - 61Quart
2016-03-24 17:00:5724 març 2016 Sant Josep Obrer Mallorca vs CCE Sant Lluís Menorca infantil femení  17:00:5717:0043 - 37Quart
2016-03-24 18:00:5224 març 2016 UniGEiEG infantil vs AE Fornells  18:00:5218:0061 - 21Quart
2016-03-25 10:00:3125 març 2016 Viu Bàsquet Mallorca infantil vs AE Fornells  10:00:3110:0011 - 41Quart
2016-03-25 11:00:3725 març 2016 Sant Josep Obrer Mallorca infantil vs CB Boscos Menorca infantil  11:00:3711:0021 - 41Quart
2016-03-25 12:00:5925 març 2016 UniGEiEG infantil vs CCE Sant Lluís Menorca infantil femení  12:00:5912:0046 - 21Fornells de la Selva
2016-03-25 16:00:0225 març 2016 Viu Bàsquet infantil vs UniGEiEG infantil  16:00:0216:0011 - 41Quart
2016-03-25 17:00:2425 març 2016 Sant Josep Obrer infantil vs AE Fornells  17:00:2417:0027 - 28Quart
2016-03-25 18:00:1625 març 2016 CB Boscos Menorca infantil vs CCE Sant Lluís infantil femení  18:00:1618:0041 - 23Quart
2016-03-26 10:00:2226 març 2016 Viu Bàsquet Mallorca vs CCE Sant Lluís Menorca infantil femení  10:00:2210:0023 - 47Quart
2016-03-26 11:00:3726 març 2016 Sant Josep Obrer Mallorca infantil vs UniGEiEG infantil  11:00:3711:0022 - 47Quart
2016-03-26 13:00:3626 març 2016 CB Boscos Menorca infantil vs AE Fornells  13:00:3613:0041 - 29Quart
RANKTEAM
1Uni GEiEG
2Boscos
3Fornells
4Sant Lluís
5Sant Josep Obrer
6Viu Bàsquet
MINI FEMENÍ / MINI FEMENINO / U12 FEMALE
ÚNIC GRUPCLASSIFICACIÓ/ CLASIFICACIÓN/ STANDINGS

Mini femení

#TeamPuntsWLPFPA
1CCE Sant Lluís Menorca mini A134123879
2GEiEG1341275126
3CCE Sant Lluís Menorca mini B1341219102
4923180199
5CESET mini femení71487270
6FD Cassanenc mini50548271

Mini femení

DateEventTimeResultsVenue
2016-03-24 09:00:4124 març 2016 CCE Sant Lluís Menorca mini femení A vs FD Cassanenc mini  09:00:419:0060 - 13Bescanó
2016-03-24 10:00:5124 març 2016 CCE Sant Lluís Menorca mini femení A vs Bescanó  10:00:5110:0069 - 19Bescanó
2016-03-24 11:00:5424 març 2016 GEiEG vs CESET mini  11:00:5411:0081 - 11Bescanó
2016-03-24 16:00:2224 març 2016 CCE Sant Lluís mini femení A vs CESET mini femení  16:00:2216:0064 - 7Bescanó
2016-03-24 17:00:4724 març 2016 GEiEG vs FD Cassanenc mini  17:00:4717:0052 - 2Bescanó
2016-03-24 18:00:4324 març 2016 Bescanó vs CCE Sant Lluís Menorca mini femení B  18:00:4318:0020 - 49Bescanó
2016-03-25 09:02:2125 març 2016 CCE Sant Lluís Menorca mini femení vs FD Cassanenc  09:02:219:0261 - 10Bescanó
2016-03-25 10:00:1625 març 2016 Bescanó vs CESET mini femení  10:00:1610:0063 - 7Bescanó
2016-03-25 11:00:1225 març 2016 GEiEG vs CCE Sant Lluís Menorca mini femení B  11:00:1211:0039 - 57Bescanó
2016-03-25 12:00:4225 març 2016 CESET mini femení vs FD Cassanenc mini  12:00:4212:0034 - 9Bescanó
2016-03-25 13:00:3625 març 2016 Bescanó vs GEiEG  13:00:3613:0014 - 60Bescanó
2016-03-25 14:00:1525 març 2016 CCE Sant Lluís Menorca mini femení A vs CCE Sant Lluís Menorca mini femení B  14:00:1514:002 - 0Bescanó
2016-03-26 09:00:5426 març 2016 CCE Sant Lluís Menorca mini femení A - GEiEG  09:00:549:0042 - 43Bescanó
2016-03-26 10:00:3326 març 2016 Bescanó vs FD Cassanenc mini  10:00:3310:0064 - 14Bescanó
2016-03-26 11:00:5726 març 2016 CESET mini femení vs CCE Sant Lluís menorca mini femení B  11:00:5711:0028 - 53Bescanó
RANKTEAM
1Sant Lluís A
2GEiEG
3Sant Lluís B
4Bescanó
5CESET
6Cassanenc
2015
CADET MASCULÍ / CADETE MASCULINO / U16 MALE
GRUP AGRUP BGRUP CGRUP DELIMINATÒRIES / ELIMINATORIAS / QUALIFYINGFINALS/ FINALES / FINALSCLASSIFICACIÓ/ CLASIFICACIÓN/ STANDINGS
#TeamGPWLDFA+/-BPPTS
1CEB Marc Gasol3300157867103
2Baskonia Fundación 5+1132101531025102
3Sant Nicolau31201311102101
4Sant Lluís Menorca303074217-14300
Date/TimeHomeScoreAway
02/04/2015
10:00Baskonia Fundación 5+1148 - 29Sant Nicolau
11:00Sant Lluís Menorca23 - 73CEB Marc Gasol
15:00Baskonia Fundación 5+1170 - 26Sant Lluís Menorca
16:00Sant Nicolau28 - 37CEB Marc Gasol
03/04/2015
10:00Baskonia Fundación 5+1135 - 47CEB Marc Gasol
11:00Sant Nicolau74 - 25Sant Lluís Menorca
TEAMPLAYEDWINLOSEFA+/-PTS
UE Montgat321134108262
CB Granollers321159108512
San Ignacio Pamplona321123127-42
Adarsa FB Valladolid Nate Davis30387160-730
Date/TimeHomeScoreAway
02/04/2015
12:00San Ignacio Pamplona43 - 42CB Granollers
13:00Adarsa FB Valladolid Nate Davis29 - 42CB Montgat
17:00Adarsa FB Valladolid Nate Davis39 - 53San Ignacio Pamplona
18:00CB Granollers52 - 46CB Montgat
03/04/2015
12:00San Ignacio Pamplona27 - 46CB Montgat
13:00CB Granollers65 - 19Adarsa FB Valladolid Nate Davis
#TeamGPWLDFA+/-BPPTS
1Boscos Ciutadella33001521232903
2CB 1939 Canarias SAD3210142138402
3AE Minguella3120119133-1401
4CB Pompeu Fabra3030125144-1900
Date/TimeHomeScoreAway
02/04/2015
10:00Boscos Ciutadella46 - 42AE Minguella
11:00CB 1939 Canarias SAD54 - 45CB Pompeu Fabra
15:00CB 1939 Canarias SAD37 - 53Boscos Ciutadella
16:00AE Minguella37 - 36CB Pompeu Fabra
03/04/2015
10:00Boscos Ciutadella53 - 44CB Pompeu Fabra
11:00AE Minguella40 - 51CB 1939 Canarias SAD
#TeamGPWLDFA+/-BPPTS
1Tabirako Baqué32101671026502
2CB Pineda32101591243502
3Ulm (ALE)3210111156-4502
4Lliçà d'Amunt303083138-5500
Date/TimeHomeScoreAway
02/04/2015
12:00Ulm (ALE)50 - 48CB Pineda
13:00Lliçà d'Amunt19 - 49Tabirako Baqué
17:00Ulm (ALE)40 - 34Lliçà d'Amunt
18:00CB Pineda62 - 44Tabirako Baqué
03/04/2015
12:00Ulm (ALE)21 - 74Tabirako Baqué
13:00CB Pineda49 - 30Lliçà d'Amunt
TIMEVENUERANKHOMESCOREAWAY
03/04/2015 15:00h - 16:00hVila - roja13º, 14º, 15º, 16ºSant Lluís Menorca22 - 64Valladolid
03/04/2015 15:00h - 16:00hMontfalgars13º, 14º, 15º, 16ºPompeu Fabra35 - 48Lliçà d'Amunt
03/04/2015 16:00h - 17:00hVila - roja9º, 10º, 11º, 12ºSant Nicolau42 - 44San Ignacio Pamplona
03/04/2015 16:00h - 17:00hMontfalgars9º, 10º, 11º, 12ºAE Minguella39 - 35Ulm
03/04/2015 17:00h - 18:00hVila - roja5º, 6º, 7º, 8ºFundación 5+11 Baskonia40 - 42Granollers
03/04/2015 17:00h - 18:00hMontfalgars5º, 6º, 7º, 8ºCB 1939 Canarias SAD35 - 37CB Pineda
03/04/2015 18:00h - 19:00hVila - rojaSemifinals / SemifinalesCEB Marc Gasol29 - 35 Montgat
03/04/2015 18.00h - 19.00hMontfalgarsSemifinals / SemifinalesBoscos Ciutadella42 - 54 Tabirako Baqué
TIMEVENUERANKHOMESCOREAWAY
04/04/2015 09:00h - 10:00hFontajau15º-16ºSant Lluís Menorca31 - 53Pompeu Fabra
04/04/2015 09:00h - 10:00hFontajau13º-14ºCB Valladolid30 - 39Lliça d'Amunt
04/04/2015 10:00h - 11:00hFontajau11º-12ºSant Nicolau47 - 45Ulm
04/04/2015 10:00h - 11:00hFontajau9º-10ºSan Ignacio Pamplona50 - 29AE Minguella
04/04/2015 11:00h - 12:00hFontajauTriplesTriplesDavid Pou (Lliçà d'Amunt)Triples
04/04/2015 12:00h - 13:00hFontajau7º-8ºFundación 5+11 Baskonia41 - 34CB 1939 Canarias SAD
04/04/2015 12:00h - 13:00hFontajau3º-4ºCEB Marc Gasol43 - 45Boscos Ciutadella
04/04/2015 13:00h - 14:00hFontajau5º-6ºCB Granollers55 - 44CB Pineda
04/04/2015 13:00h - 14:00hFontajauFINALUE Montgat73 - 82Tabirako Baqué
RANKTEAM
Tabirako Baqué
UE Montgat
Boscos Ciutadella
CEB Marc Gasol
CB Granollers
CB Pineda
Fundación 5+11 Baskonia
CB 1939 Canarias SAD
San Ignacio Pamplona
10AE Minguella
11ºSant Nicolau
12ºUlm
13ºLliçà d'Amunt
14ºCB Valladolid
15ºPompeu Fabra
16ºSant Lluís Menorca
INFANTIL MASCULÍ / INFANTIL MASCULINO / U14 MALE
GRUP AGRUP BGRUP CELIMINATÒRIES / ELIMINATORIAS / QUALIFYINGFINALS/ FINALES / FINALSCLASSIFICACIÓ/ CLASIFICACIÓN/ STANDINGS
#TeamGPWLDFA+/-BPPTS
1Baskonia Fundación 5+1133002088812003
2Boscos Ciutadella3210139153-1402
3CEB Marc Gasol Blau31201471281901
4Fontajau BC303094219-12500
Date/TimeHomeScoreAway
02/04/2015
11:00Boscos Ciutadella45 - 37CEB Marc Gasol Blau
11:00Baskonia Fundación 5+1182 - 21Fontajau BC
16:00Fontajau BC32 - 69CEB Marc Gasol Blau
16:00Baskonia Fundación 5+1175 - 26Boscos Ciutadella
03/04/2015
10:00Fontajau BC41 - 68Boscos Ciutadella
10:00Baskonia Fundación 5+1151 - 41CEB Marc Gasol Blau
#TeamGPWLDFA+/-BPPTS
1Lliçà d'Amunt3300127814603
2CB 1939 Canarias SAD3210104901402
3CB Montgat3120117117001
4CESET303099159-6000
Date/TimeHomeScoreAway
02/04/2015
12:00CB 1939 Canarias SAD36 - 30CB Montgat
12:00Lliçà d'Amunt57 - 28CESET
17:00CB 1939 Canarias SAD22 - 24Lliçà d'Amunt
17:00CB Montgat56 - 35CESET
03/04/2015
11:00CB 1939 Canarias SAD46 - 36CESET
11:00CB Montgat31 - 46Lliçà d'Amunt
#TeamGPWLDFA+/-BPPTS
1Adarsa FB Valladolid3300145677803
2CEB Marc Gasol Vermell312010194701
3Sant Lluís Menorca312091125-3401
4Valencia Basket312076127-5101
Date/TimeHomeScoreAway
02/04/2015
13:00Valencia Basket25 - 38Sant Lluís Menorca
13:00CEB Marc Gasol Vermell23 - 34Adarsa FB Valladolid
18:00Valencia Basket33 - 30CEB Marc Gasol Vermell
18:00Sant Lluís Menorca26 - 52Adarsa FB Valladolid
03/04/2015
12:00Valencia Basket18 - 59Adarsa FB Valladolid
12:00Sant Lluís Menorca27 - 48CEB Marc Gasol Vermell
TIMEVENUERANKHOMESCOREAWAY
03/04/2015 15:00h - 16:00hQuart9º, 10º, 11º, 12ºValencia Basket31 - 32CESET
03/04/2015 15:00h - 16:00hFornells9º, 10º, 11º, 12ºSant Lluís Menorca38 - 41Fontajau BC
03/04/2015 16:00h - 17:00hQuart5º, 6º, 7º, 8ºCEB Marc Gasol Vermell26 - 34CEB Marc Gasol Blau
03/04/2015 16:00h - 17:00hFornells5º, 6º, 7º, 8ºBoscos Ciutadella43 - 33CB Montgat
03/04/2015 17:00h - 18:00hFornellsSemifinals / SemifinalesFundación 5+11 Baskonia30 - 26CB 1939 Canarias SAD
03/04/2015 18:00h - 19:00hFornellsSemifinals / SemifinalesLliçà d'Amunt30 - 35Adarsa FB Valladolid
TIMEVENUERANKHOMESCOREAWAY
04/04/2015 09:00h - 10:00hQuart11º-12ºValencia Basket26 - 46Sant Lluís Menorca
04/04/2015 09:00h - 10:00hFornells9º-10ºCESET31 - 36Fontajau BC
04/04/2015 10:00h - 11:00hQuart7º-8ºCEB Marc Gasol Vermell38 - 54CB Montgat
04/04/2015 10:00h - 11:00hFornells5º-6ºCEB Marc Gasol Blau39 - 40Boscos Ciutadella
04/04/2015 11:00h - 12:00hFornellsTriplesTriplesAdrià Montcanut (CEB Marc Gasol Blau)Triples
04/04/2015 12:00h - 13:00hFornells3º-4ºCB 1939 Canarias SAD32 - 29Lliçà d'Amunt
04/04/2015 13:00h - 14:00hFornellsFINALFundación 5+11 Baskonia78 - 54Adarsa FB Valladolid
RANKTEAM
Fundación 5+11 Baskonia
Adarsa FB Valladolid
CB 1939 Canarias SAD
Lliçà d'Amunt
Boscos Ciutadella
CEB Marc Gasol Blau
UE Montgat
CEB Marc Gasol Vermell
Fontajau BC
10ºCESET
11ºSant Lluís Menorca
12ºValencia Basket
MINI MASCULÍ / MINI MASCULINO / U12 MALE
GRUP AGRUP BGRUP CGRUP DELIMINATÒRIES / ELIMINATORIAS / QUALIFYINGFINALS/ FINALES / FINALSCLASSIFICACIÓ/ CLASIFICACIÓN/ STANDINGS
#TeamGPWLDFA+/-BPPTS
1Combinat Girona 33002668318303
2CB 1939 Canarias 20043210145178-3302
3Baskonia Fundación 5+113120114137-2301
4CB Quart303086213-12700
Date/TimeHomeScoreAway
02/04/2015
11:00CB 1939 Canarias 200462 - 50CB Quart
12:00Combinat Girona 73 - 28Baskonia Fundación 5+11
16:00CB 1939 Canarias 200439 - 91Combinat Girona
17:00CB Quart20 - 49Baskonia Fundación 5+11
03/04/2015
10:00CB 1939 Canarias 200444 - 37Baskonia Fundación 5+11
12:00CB Quart16 - 102Combinat Girona
#TeamGPWLDFA+/-BPPTS
1Gran Canaria Iberia3300167937403
2Valencia Basket321024210114102
3CB Mongat312085173-8801
4Sant Lluís Menorca303062189-12700
Date/TimeHomeScoreAway
02/04/2015
13:00Sant Lluís Menorca19 - 86Valencia Basket
18:00CB Mongat22 - 97Valencia Basket
22:00Gran Canaria Iberia58 - 16Sant Lluís Menorca
03/04/2015
09:00Gran Canaria Iberia49 - 18CB Mongat
11:00Gran Canaria Iberia60 - 59Valencia Basket
13:00CB Mongat45 - 27Sant Lluís Menorca
#TeamGPWLDFA+/-BPPTS
1AE Minguella3300161966503
2Gran Canaria Claret32101501104002
3Adarsa FB Valladolid Sabonis3120100135-3501
4Boscos Ciutadella3030102172-7000
Date/TimeHomeScoreAway
02/04/2015
13:00AE Minguella49 - 27Adarsa FB Valladolid Sabonis
18:00Boscos Ciutadella45 - 48Adarsa FB Valladolid Sabonis
19:00Gran Canaria Claret46 - 51AE Minguella
03/04/2015
09:00Gran Canaria Claret63 - 34Boscos Ciutadella
10:00Gran Canaria Claret41 - 25Adarsa FB Valladolid Sabonis
12:00Boscos Ciutadella23 - 61AE Minguella
#TeamGPWLDFA+/-BPPTS
1CB Granollers33001741037103
2Arvydas Sabonis (Lit)3210155956002
3CB 1939 Canarias 20033120123134-1101
4CB Adepaf303077197-12000
Date/TimeHomeScoreAway
02/04/2015
11:00CB 1939 Canarias 200331 - 55CB Granollers
12:00CB Adepaf17 - 64Arvydas Sabonis (Lit)
16:00CB Granollers47 - 42Arvydas Sabonis (Lit)
17:00CB 1939 Canarias 200361 - 30CB Adepaf
03/04/2015
11:00CB Granollers72 - 30CB Adepaf
13:00CB 1939 Canarias 200331 - 49Arvydas Sabonis (Lit)
TIMEVENUERANKHOMESCOREAWAY
03/04/2015 15:00h - 16:00hSant Julià de Ramis13º, 14º, 15º, 16ºCB Quart50 - 38Sant Lluís Menorca
03/04/2015 15:00h - 16:00hSant Gregori13º, 14º, 15º, 16ºBoscos Ciutadella35 - 54Adepaf
03/04/2015 16:00h - 17:00hSant Julià de Ramis9º, 10º, 11º, 12ºBaskonia Fundación 5+1145 - 29Montgat
03/04/2015 16:00h - 17:00hSant Gregori9º, 10º, 11º, 12ºAdarsa FB Valladolid Sabonis31 - 44CB 1939 Canaries 2003
03/04/2015 17:00h - 18:00hSant Julià de Ramis5º, 6º, 7º, 8ºCB 1939 Canarias 200430 - 102Valencia Basket
03/04/2015 18:00h - 19:00hSant Julià de Ramis5º, 6º, 7º, 8ºGran Canaria Claret23 - 59Arvydas Sabonis
03/04/2015 17:00h - 18:00hSant GregoriSemifinals / SemifinalesCombinat Girona61 - 31Gran Canaria Iberia
03/04/2015 18:00h - 19:00hSant GregoriSemifinals / SemifinalesAE Minguella23 - 69CB Granollers
TIMEVENUERANKHOMESCOREAWAY
04/04/2015 09:00h - 10:00hSant Julià de Ramis15º-16ºSant Lluís Menorca39 - 52Boscos Ciutadella
04/04/2015 09:00h - 10:00hSant Gregori7º-8ºCB 1939 Canarias 200434 - 42Gran Canaria Claret
04/04/2015 10:00h - 11:00hSant Julià de Ramis13º-14ºAdepaf83 - 44CB Quart
04/04/2015 10:00h - 11:00hSant Gregori5º-6ºValencia Basket42 - 55Arvydas Sabonis
04/04/2015 11:00h - 12:00hSant Julià de RamisTriplesTriplesMikel Zubelbia (Baskonia)Triples
04/04/2015 11:00h - 12:00hSant GregoriTriplesTriplesRokas Kabasinskas (Arvydas Sabonis)Triples
04/04/2015 12:00h - 13:00hSant Julià de Ramis11º-12ºMontgat54 - 55Adarsa FB Valladolid Sabonis
04/04/2015 12:00h - 13:00hSant Gregori3º-4ºAE Minguella48 - 55Gran Canaria Iberia
04/04/2015 13:00h - 14:00hSant Julià de Ramis9º-10ºFundación 5+11 Baskonia 48 - 60CB 1939 Canarias 2003
04/04/2015 13:00h - 14:00hSant GregoriFINALCombinat Girona46 - 47CB Granollers
RANKTEAM
CB Granollers
Combinat Girona
Gran Canaria Iberia
AE Minguella
Arvydas Sabonis
Valencia Basket
Gran Canaria Claret
CB 1939 Canaries 2004
CB 1939 Canarias 2003
10ºFundación 5+11 Baskonia
11ºAdarsa FB Valladolid
12ºUE Montgat
13ºAdepaf
14ºCB Quart
15ºBoscos Ciutadella
16ºSant Lluís Menorca
CADET FEMENÍ / CADETE FEMENINO / U16 FEMALE
GRUP AGRUP BELIMINATÒRIES / ELIMINATORIAS / QUALIFYINGFINALS / FINALES / FINALSCLASSIFICACIÓ/ CLASIFICACIÓN/ STANDINGS
#TeamGPWLDFA+/-BPPTS
1Uni Girona33001675411303
2Valencia Basket3210183988502
3Eivissa312099131-3201
4Campdevànol303052218-16600
Date/TimeHomeScoreAway
02/04/2015
10:00Uni Girona58 - 11Eivissa
13:00Campdevànol23 - 96Valencia Basket
17:00Eivissa62 - 25Campdevànol
18:00Uni Girona49 - 39Valencia Basket
03/04/2015
10:00Uni Girona60 - 4Campdevànol
11:00Eivissa26 - 48Valencia Basket
TEAMPLAYEDWINLOSEFA+/-PTS
Sant Lluís Menorca321133100332
Tabirako Baqué32115194572
Nou Basket Femení Castelló31285152-671
Fornells31278101-231
Date/TimeHomeScoreAway
02/04/2015
11:00Sant Lluís Menorca47 - 42Tabirako Baqué
12:00Nou Basket Femení Castelló31 - 27Fornells
16:00Fornells23 - 43Tabirako Baqué
19:00Sant Lluís Menorca59 - 30Nou Basket Femení Castelló
03/04/2015
12:00Sant Lluís Menorca27 - 28Fornells
13:00Tabirako Baqué66 - 24Nou Basket Femení Castelló
TIMEVENUERANKHOMESCOREAWAY
03/04/2015 15:00h - 16:00hSalt I5º, 6º, 7º, 8ºEivissa52 - 17Fornells
03/04/2015 16:00h - 17:00hSalt I5º, 6º, 7º, 8ºNou Basket Femení Castelló20 - 30Campdevànol
03/04/2015 17:00h - 18:00hSalt ISemifinals / SemifinalesUni Girona64 - 24Tabirako Baqué
03/04/2015 18:00h - 19:00hSalt ISemifinals / SemifinalesSant Lluís Menorca27 - 93Valencia Basket
TIMEVENUERANKHOMESCOREAWAY
04/04/2015 09:00h - 10:00hSalt I7º-8ºFornells34 - 25Nou Basket Femení Castelló
04/04/2015 10:00h - 11:00hSalt I5º-6ºEivissa32 - 17Campdevànol
04/04/2015 11:00h - 12:00hSalt ITriplesTriplesRebeca Marcos (Valencia Basket)Triples
04/04/2015 12:00h - 13:00hSalt I3º-4ºTabirako Baqué42 - 32Sant Lluís Menorca
04/04/2015 13:00h - 14:00hSalt IFINALUni Girona55 - 40Valencia Basket
RANKTEAM
Uni Girona
Valencia Basket
Tabirako Baqué
Sant Lluís Menorca
Eivissa
Campdevànol
Fornells
Nou Basket Femení Castelló
INFANTIL FEMENÍ / INFANTIL FEMENINO / U14 FEMALE
GRUP AGRUP BELIMINATÒRIES / ELIMINATORIAS / QUALIFYINGFINALS/ FINALES / FINALSCLASSIFICACIÓ/ CLASIFICACIÓN/ STANDINGS
#TeamGPWLDFA+/-BPPTS
1Uni Girona 133002296616303
2GEIEG32101471281902
3Boscos Ciutadella3120116168-5201
4CN Sabadell 2303072202-13000
Date/TimeHomeScoreAway
02/04/2015
10:00Uni Girona 181 - 22Boscos Ciutadella
11:00GEIEG62 - 26CN Sabadell 2
15:00Uni Girona 162 - 28GEIEG
16:00Boscos Ciutadella54 - 30CN Sabadell 2
03/04/2015
10:00Uni Girona 186 - 16CN Sabadell 2
11:00Boscos Ciutadella40 - 57GEIEG
#TeamGPWLDFA+/-BPPTS
1Uni Girona 233002031089503
2CN Sabadell 132101721225002
3Sant Lluís Menorca3120121148-2701
4Eivissa303085203-11800
Date/TimeHomeScoreAway
02/04/2015
12:00Uni Girona 262 - 48Sant Lluís Menorca
13:00Eivissa35 - 76CN Sabadell 1
17:00CN Sabadell 154 - 31Sant Lluís Menorca
18:00Uni Girona 285 - 18Eivissa
03/04/2015
12:00Uni Girona 256 - 42CN Sabadell 1
13:00Sant Lluís Menorca42 - 32Eivissa
TIMEVENUERANKHOMESCOREAWAY
03/04/2015 15:00h - 16:00hBescanó5º, 6º, 7º, 8ºBoscos Ciutadella61 - 44Eivissa
03/04/2015 16:00h - 17:00hBescanó5º, 6º, 7º, 8ºSant Lluís Menorca59 - 29CN Sabadell 2
03/04/2015 17:00h - 18:00hBescanóSemifinals / SemifinalesUni Girona 164 - 35CN Sabadell 1
03/04/2015 18:00h - 19:00hBescanóSemifinals / SemifinalesUni Girona 231 - 37GEIEG
TIMEVENUERANKHOMESCOREAWAY
04/04/2015 09:00h - 10:00hBescanó7º-8ºEivissa36-39CN Sabadell 2
04/04/2015 10:00h - 11:00hBescanó5º-6ºBoscos Ciutadella52 - 46Sant Lluís Menorca
04/04/2015 11:00h - 12:00hBescanóTriplesTriplesNúria Bonet (Boscos Ciutadella)Triples
04/04/2015 12:00h - 13:00hBescanó3º-4ºCN Sabadell 157 - 66Uni Girona 2
04/04/2015 13:00h - 14:00hBescanóFINALUni Girona 157 - 26GEIEG
RANKTEAM
Uni Girona 1
GEIEG
Uni Girona 2
CN Sabadell 1
Boscos Ciutadella
Sant Lluís Menorca
CN Sabadell 2
Eivissa
MINI FEMENÍ / MINI FEMENINO / U12 FEMALE
GRUP AGRUP BELIMINATÒRIES / ELIMINATORIAS / QUALIFYINGFINALS/ FINALES / FINALSCLASSIFICACIÓ/ CLASIFICACIÓN/ STANDINGS
#TeamGPWLDFA+/-BPPTS
1Valencia Basket33001856112403
2CB Grifeu Llançà3210102901202
3Boscos Ciutadella312098169-7101
4Combinat Girona 1303090155-6500
Date/TimeHomeScoreAway
02/04/2015
10:00Combinat Girona 147 - 49Boscos Ciutadella
13:00Valencia Basket37 - 22CB Grifeu Llançà
18:00Boscos Ciutadella30 - 40CB Grifeu Llançà
19:00Combinat Girona 120 - 66Valencia Basket
03/04/2015
10:00Combinat Girona 123 - 40CB Grifeu Llançà
11:00Boscos Ciutadella19 - 82Valencia Basket
#TeamGPWLDFA+/-BPPTS
1Combinat Girona 233002023716503
2CB Igualada3210111971402
3CB Bescanó312055156-10101
4Eivissa303065143-7800
Date/TimeHomeScoreAway
02/04/2015
11:00Combinat Girona 281 - 2CB Bescanó
12:00Eivissa26 - 40CB Igualada
16:00CB Bescanó35 - 32Eivissa
17:00CB Igualada28 - 53Combinat Girona 2
03/04/2015
12:00Combinat Girona 268 - 7Eivissa
13:00CB Bescanó18 - 43CB Igualada
TIMEVENUERANKHOMESCOREAWAY
03/04/2015 15:00h - 16:00hSalt II5º, 6º, 7º, 8ºBoscos Ciutadella40-24Eivissa
03/04/2015 16:00h - 17:00hSalt II5º, 6º, 7º, 8ºCB Bescanó13 - 49 Combinat Girona 1
03/04/2015 17:00h - 18:00hSalt IISemifinals / SemifinalesValencia Basket60 - 20CB Igualada
03/04/2015 18:00h - 19:00hSalt IISemifinals / SemifinalesCombinat Girona 235 - 24CB Grifeu Llançà
TIMEVENUERANKHOMESCOREAWAY
04/04/2015 09:00h - 10:00hSalt II7º-8ºEivissa28 - 22CB Bescanó
04/04/2015 10:00h - 11:00hSalt II5º-6ºBoscos Ciutadella34 - 35Combinat Girona 1
04/04/2015 11:00h - 12:00hSalt IITriplesTriplesGala Camarena (Valencia Basket)Triples
04/04/2015 12:00h - 13:00hSalt II3º-4ºCB Igualada18 - 48CB Grifeu Llançà
04/04/2015 13:00h - 14:00hSalt IIFINALValencia Basket39 - 40Combinat Girona 2
RANKTEAM
Combinat Girona 2
Valencia Basket
CB Grifeu Llançà
CB Igualada
Combinat Girona 1
Boscos Ciutadella
Eivissa
CB Bescanó
2014
CADET MASCULÍ
GRUP AGRUP BFASE CONSOLACIÓ
#TeamGPWLDFA+/-BPPTS
1Valladolid44003448026404
2Montgat4310156188-3203
3Cabrera4220170175-502
4Arenys Bàsquet4130124187-6301
5Fontajau4040118282-16400
Date/TimeHomeScoreAway
17/04/2014
09:00Fontajau25 - 64Cabrera
11:00Montgat36 - 28Arenys Bàsquet
13:00Valladolid118 - 24Fontajau
16:00Cabrera45 - 52Montgat
18:00Arenys Bàsquet12 - 84Valladolid
18/04/2014
09:00Fontajau38 - 49Montgat
11:00Cabrera36 - 33Arenys Bàsquet
13:00Montgat19 - 77Valladolid
16:00Fontajau31 - 51Arenys Bàsquet
18:00Cabrera25 - 65Valladolid
#TeamGPWLDFA+/-BPPTS
1Santfeliuenc440025314710604
2Vilafranca431027516411103
3Toulouges42202471737402
4Pompeu4130161259-9801
5Equip Girona4040115308-19300
Date/TimeHomeScoreAway
17/04/2014
10:00Equip Girona34 - 59Pompeu
12:00Santfeliuenc50 - 48Vilafranca
17:00Pompeu27 - 69Santfeliuenc
19:00Vilafranca57 - 46Toulouges
20:00Toulouges81 - 20Equip Girona
18/04/2014
10:00Equip Girona28 - 78Santfeliuenc
12:00Pompeu35 - 80Vilafranca
14:00Santfeliuenc56 - 44Toulouges
17:00Equip Girona33 - 90Vilafranca
19:00Pompeu40 - 76Toulouges
19/04/2014
TIMEVENUEHOMESCOREAWAYRANK
09:00h - 10:00hFornells de la SelvaFontajau 42 - 44Equip Girona(10º-9º)
10:00h - 11:00hFornells de la SelvaArenys Bàsquet 52 - 44Pompeu Fabra(7º-8º)
11:00h - 12:00hFornells de la SelvaCONCURS DE TRIPLES
12:00h - 13:00hFornells de la SelvaCabrera 50 - 66Toulouges(6º-5º)
13:00h - 14:00hFornells de la SelvaMontgat 40 - 74Vilafranca(4º-3º)
INFANTIL MASCULÍ
GRUP AGRUP BFASE CONSOLACIÓ
#TeamGPWLDFA+/-BPPTS
1Joventut de Badalona44002649017404
2Gran Canaria Claret43102001406003
3Lliçà de Munt42201941662802
4Cabrera4130146168-2201
5CESET404076316-24000
Date/TimeHomeScoreAway
17/04/2014
09:00Gran Canaria Claret64 - 15CESET
11:00Joventut de Badalona56 - 25Lliçà de Munt
12:00Cabrera35 - 46Gran Canaria Claret
16:00CESET10 - 115Joventut de Badalona
19:00Lliçà de Munt48 - 23Cabrera
18/04/2014
09:00Gran Canaria Claret29 - 44Joventut de Badalona
11:00CESET26 - 75Lliçà de Munt
13:00Joventut de Badalona49 - 26Cabrera
16:00Gran Canaria Claret61 - 46Lliçà de Munt
18:00CESET25 - 62Cabrera
TEAMPLAYEDWINLOSEFA+/-PTS
Gran Canaria440226132944
CEB Girona422150165-152
Valladolid422149159-102
Minguella422138161-232
Cajasol Sevilla404111157-460
Date/TimeHomeScoreAway
17/04/2014
10:00Gran Canaria59 - 38CEB Girona
13:00Valladolid34 - 60Gran Canaria
17:00Minguella37 - 35Valladolid
18:00CEB Girona32 - 28Cajasol Sevilla
20:00Cajasol Sevilla29 - 35Minguella
18/04/2014
10:00Gran Canaria51 - 31Cajasol Sevilla
12:00CEB Girona41 - 37Minguella
14:00Cajasol Sevilla23 - 39Valladolid
17:00Gran Canaria56 - 29Minguella
19:00CEB Girona39 - 41Valladolid

19/04/2014

TIMEVENUEHOMESCOREAWAYRANK
09:00h - 10:00hSaltCESET 32 - 36 Cajasol(10º-9º)
10:00h - 11:00hSaltCabrera 29 - 44Minguella(8º-7º)
11:00h - 12:00hSaltCONCURS DE TRIPLES
12:00h - 13:00hSaltLliçà d'Amunt 37 - 23Valladolid(5º-6º)
13:00h - 14:00hSaltGran Canaria Claret 52 - 38CEB Girona(3º-4º)
MINI MASCULÍ
#TeamGPWLDFA+/-BPPTS
1Cajasol550029913916005
2Valladolid53203052248103
3CEB Girona53202732472603
4Vilafranca5230224281-5702
5Montgat5140188279-9101
6Arenys bàsquet5140138257-11901
Date/TimeHomeScoreAway
17/04/2014
11:00CEB Girona62 - 39Arenys bàsquet
12:00Vilafranca60 - 57Montgat
16:00CEB Girona63 - 52Vilafranca
17:00Arenys bàsquet22 - 67Valladolid
18:00Montgat15 - 51Cajasol
19:00Cajasol59 - 55Valladolid
18/04/2014
11:00CEB Girona58 - 41Montgat
12:00Arenys bàsquet7 - 56Cajasol
13:00Vilafranca61 - 54Valladolid
16:00Arenys bàsquet37 - 45Montgat
17:00CEB Girona52 - 56Valladolid
18:00Vilafranca24 - 74Cajasol
19/04/2014
09:00CEB Girona38 - 59Cajasol
09:00Arenys bàsquet33 - 27Vilafranca
10:00Montgat30 - 73Valladolid

11:00 – 12:00 Concurs de Triples

CATEGORIA FEMENINA
INFANTIL / CADETPRE-INFANTIL / MINIFASE CONSOLACIÓ I SEMIFINALS
#TeamGPWLDFA+/-BPPTS
1Roser33001654212303
2St. Feliu Toulouges3210128973102
3Campdevànol312073120-4701
4Arenys Bàsquet000000000
5CN Sabadell303049156-10700
Date/TimeHomeScoreAway
17/04/2014
17:00CN Sabadell17 - 34Campdevànol
19:00St. Feliu Toulouges20 - 48Roser
18/04/2014
09:00St. Feliu Toulouges55 - 26CN Sabadell
11:00Roser50 - 16Campdevànol
13:00St. Feliu Toulouges53 - 23Campdevànol
14:00Roser67 - 6CN Sabadell
#TeamGPWLDFA+/-BPPTS
1Fontajau3300148727603
2Barça CBS321098123-2502
3Girona312094101-701
4Fornells303084128-4400
Date/TimeHomeScoreAway
17/04/2014
16:00Fornells23 - 52Fontajau
18:00Barça CBS34 - 33Girona
18/04/2014
10:00Fornells26 - 39Barça CBS
12:00Fontajau32 - 24Girona
15:00Fornells35 - 37Girona
16:00Fontajau64 - 25Barça CBS
18/04/2014
TIMEVENUEHOMESCOREAWAYRANK
17:00 - 18:00VilablareixRoser 74 - 13CampdevànolInf-Cadet SF 1
17:00 - 18:00VilablareixFontajau 54 - 37GironaPreinf-Mini SF 1
18:00 - 19:00VilablareixToulouges 40 - 25SabadellInf-Cadet SF 2
18:00 - 19:00VilablareixBarça CBS 36 - 30FornellsPreinf-Mini SF 2
19/04/2014
TIMEVENUEHOMESCOREAWAYCATEGORIE
10:00 - 11:00VilablareixGirona47 - 36FornellsPreinf-Mini 3r/4t
11:00 - 12:00VilablareixCampdevànol 29 - 14SabadellInf-Cadet 3r/4t
12:00 - 13:00VilablareixConcurs de triples (2 jugadores per equip)

3-point Shootout contest (2 players for team)
FINALS

19/04/2014

ULTIMA JORNADA LLIGA / LAST LEAGUE ROUND

TIMEVENUEHOMESCOREAWAYCATEGORIE
09:00 - 10:00Pavelló Palau-Sacosta (Girona)CEB Girona 38 - 59CajasolMini Masculí / Mini Male
09:00 - 10:00Pavelló Palau-Sacosta (Girona)Arenys Bàsquet 33 - 27VilafrancaMini Masculí / Mini Male
10:00 - 11:00Pavelló Palau-Sacosta (Girona)Montgat 30 - 73ValladolidMini Masculí / Mini Male

FINALS

TIMEVENUEHOMESCOREAWAYCATEGORIE
10:00 - 11:00Pavelló Palau-Sacosta (Girona)Fontajau 75 - 25Barça CBSFinal Mini Femení / Female Pre-kids Mini Final
11:00 - 12:00CONCURS DE TRIPLES / 3-POINT SHOOTOUT CONTEST
12:00 - 13:00Pavelló Palau-Sacosta (Girona)Roser 84 - 16ToulougesFinal Cadet Femení / Female Kids-Cadet Final
13:00 - 14:00Pavelló Palau-Sacosta (Girona)Joventut 47 - 35Gran CanariaFinal Infantil Masculí / Male Kids Final
14:00 - 15:00Pavelló Palau-Sacosta (Girona)Valladolid 61 - 32SantfeliuencFinal Cadet Masculí / Male Cadet Final