caesen
Ajuntament de Girona i Costa Brava

En directe!

CADET MASCULÍ / CADETE MASCULINO / U16 MALE
ABCDPlayoffFINALSCLASSIFICACIÓ / CLASIFICACIÓN / STANDINGS
RANKTEAM
1Zalgiris Kaunas
2CBC Valladolid
3Celeritas-Donar
4Ratiopharm Ulm
5JAC Sants
6Inter Bratislava
7Basket@Sea Oostende
8New Heroes Den Bosch
9CB 7 Palmas
10San Ignacio
11BC Fontajau
12Oaklands Wolves
13Sa Real
14Sant Lluís
15CB Boscos
16Salle Maó
INFANTIL MASCULÍ / INFANTIL MASCULINO / U14 MALE
ABCDPLAYOFFFINALSCLASSIFICACIÓ / CLASIFICACIÓN / STANDINGS
RANKTEAM
1PSSA
2CEB Girona
3Ratiopharm Ulm
4AE Minguella
5CBC Valladolid
6Sparta Praga
7Inter Bratislava
8Sant Josep Obrer
9New Heroes Den Bosch
10Sa Real
11Basket@Sea Oostende
12CB 7 Palmas
13San Ignacio
14Salle Maó
15Sant Lluís
16YISCA
MINI MASCULÍ / MINI MASCULINO / U12 MALE
ABCDPLAYOFFFINALS/ FINALES / FINALSCLASSIFICACIÓ/ CLASIFICACIÓN/ STANDINGS
RANKTEAM
1CB 7 Palmas
2PSSA
3Sa Real 'A'
4Bisbal Bàsquet
5Sant Josep Obrer 'A'
6CBC Valladolid
7Inter Bratislava
8Sparta Praga
9Basket@Sea Oostende
10Sant Josep Obrer 'B'
11CESET
12Sant Lluís
13Unió Girona
14UE Cellera-Amer
15San Ignacio
16Sa Real 'B'
CADET FEMENÍ / CADETE FEMENINO / U16 FEMALE
ABFINALSCLASSIFICACIÓ/ CLASIFICACIÓN/ STANDINGS
RANKTEAM
1Tabirako
2Sa Real 'A'
3GEiEG-Uni
4San Ignacio
5CE Palamós
6Salle Maó
7Oaklands Wolves
8Sant Lluís
9Llagostera
10Sa Real 'B'
INFANTIL FEMENÍ / INFANTIL FEMENINO / U14 FEMALE
ABFINALSCLASSIFICACIÓ/ CLASIFICACIÓN/ STANDINGS
RANKTEAM
1Sparta Praga
2GEiEG-Uni
3San Viator
4Sant Lluís
5Sant Josep Obrer
6Unió Girona
7Oaklands Wolves
8Vall d'en Bas
9CB Salt
10San Ignacio
MINI FEMENÍ / MINI FEMENINO / U12 FEMALE
GRUP ÚNIC / GRUPO ÚNICO / SINGLE GROUPCLASSIFICACIÓ/ CLASIFICACIÓN/ STANDINGS

U12 F | 2019

#EquipoPuntsWLPFPADIFF
11341251135116
2134123514689
3113223214587
492318415727
592317415816
650541376-335

U12-F | Grup únic

DateEventTimeResultsVenue
2019-04-18 10:00:3018 abril 2019 GEiEG-Uni vs CB Olot  10:00:3010:0029 - 34Platja d'Aro
2019-04-18 11:00:3118 abril 2019 Sant Lluís vs CB Prat  11:00:3111:007 - 91Platja d'Aro
2019-04-18 12:00:2518 abril 2019 San Viator vs Sant Josep Obrer  12:00:2512:0037 - 33Platja d'Aro
2019-04-18 16:00:2618 abril 2019 CB Olot vs Sant Lluís  16:00:2616:0096 - 10Platja d'Aro
2019-04-18 17:00:1618 abril 2019 GEiEG-Uni vs San Viator  17:00:1617:0040 - 30Platja d'Aro
2019-04-18 18:00:1518 abril 2019 CB Prat vs Sant Josep Obrer  18:00:1518:0036 - 40Platja d'Aro
2019-04-19 10:00:0319 abril 2019 CB Olot vs San Viator  10:00:0310:0040 - 29Platja d'Aro
2019-04-19 11:00:5519 abril 2019 Sant Lluís vs Sant Josep Obrer  11:00:5511:008 - 83Platja d'Aro
2019-04-19 12:00:5119 abril 2019 GEiEG-Uni vs CB Prat  12:00:5112:0030 - 40Platja d'Aro
2019-04-19 16:00:5519 abril 2019 Sant Josep Obrer vs CB Olot  16:00:5516:0049 - 31Platja d'Aro
2019-04-19 17:00:5219 abril 2019 CB Prat vs San Viator  17:00:5217:0036 - 34Platja d'Aro
2019-04-19 18:00:3619 abril 2019 GEiEG-Uni vs Sant Lluís  18:00:3618:0052 - 8Platja d'Aro
2019-04-20 10:00:5920 abril 2019 CB Prat vs CB Olot  10:00:5910:0029 - 34Platja d'Aro
2019-04-20 11:00:3120 abril 2019 GEiEG-Uni vs Sant Josep Obrer  11:00:3111:0023 - 46Platja d'Aro
2019-04-20 12:00:5520 abril 2019 San Viator vs Sant Lluís  12:00:5512:0054 - 08Platja d'Aro
2019-04-20 14:00:5820 abril 2019 3-point contest - Martina Colomer (GEiEG-Uni)  14:00:5814:00-Platja d'Aro
RANKTEAM
1Sant Josep Obrer
2CB Olot
3CB Prat
4San Viator
5GEiEG-Uni
6Sant Lluís