caesen
Ajuntament de Girona i Costa Brava

En directe!

CADET MASCULÍ / CADETE MASCULINO / U16 MALE
ABCDSemi Finals 1Semi Finals 2Semi Finals 3Semi Finals 4FINALSCLASSIFICACIÓ / CLASIFICACIÓN / STANDINGS

U16 M | Gr. A

#TeamPuntsWLPCTGBPFPADIFFL10STRK
19301.000-244157290-3-0W3
27210.6671249186210-2-1L1
35120.333221721020-1-2W1
43030.0003115272-520-0-3L3

U16 M | Gr. B

#TeamPuntsWLPCTGBPFPADIFFL10STRK
19301.000-267177300-3-0W3
27210.6671231190140-2-1W2
35120.333219018900-1-2L2
43030.0003139271-440-0-3L3

U16 M | Gr. C

#TeamPuntsWLPCTGBPFPADIFFL10STRK
19301.000-336107760-3-0W3
27210.667119017550-2-1W1
35120.3332115209-310-1-2L1
43030.000394244-500-0-3L3

U16 M | Gr. D

#TeamPuntsWLPCTGBPFPADIFFL10STRK
19301.000-235179190-3-0W3
27210.667124021580-2-1L1
35120.333218217520-1-2W1
43030.0003171259-290-0-3L3
Round 1 Round 2
Ulm 
30 març 2018
18:45
 
 
Apollo Amsterdam
 
Granollers
30 març 2018
20:30
 
 
Alba Berlin
Round 1 Round 2
CBC Valladolid 
30 març 2018
17:00
 
 
Inter Bratislava
 
Sabonis BC
30 març 2018
18:45
 
 
Sant Josep Obrer
Round 1 Round 2
New Heroes DB 
30 març 2018
20:30
 
 
CESET
 
Harlem Lakers
30 març 2018
17:00
 
 
Evecan Las Palmas
Round 1 Round 2
CCE Sant Lluís de Menorca 
30 març 2018
46-36
 
 
Sa Real Eivissa
 
Fontajau
30 març 2018
18:45
 
 
San Ignacio de Pamplona
TIMEVENUERANKHOMESCOREAWAY
31/03/2018 9:00hFontajau II15º - 16ºSan Ignacio Pamplona36 - 35Sa Real Eivissa
31/03/2018 10:45hFontajau II13º - 14ºFontajau80 - 42Sant Lluís Menorca
31/03/2018 9:00hSant Gregori11º - 12ºHarlem Lakers97 - 32CESET
31/03/2018 10:45hSant Gregori9º - 10ºEvecan LP67 - 72New Heroes DB
31/03/2018 12:00hSant Gregori7º - 8ºInter Bratislava75 - 89Sant Josep Obrer
31/03/2018 9:00hPalau Sacosta5º - 6ºValladolid97 - 76Sabonis
31/03/2018 10:45hPalau Sacosta3º - 4ºApollo Amsterdam53 - 44Alba Berlin
31/03/2018 12:00hPalau SacostaFINALUlm74 - 66Granollers
31/03/2018 13:45hPalau SacostaTRIPLESClint Hamann (alba Berlin)
RANKTEAM
1Ulm
2CB Granollers
3Apollo Amsterdam
4Alba Berlin
5CBC Valladolid
6Arvydas Sabonis
7Sant Josep Obrer
8Inter Bratislava
9New Heroes DB
10Evecan Las Palmas
11Harlem Lakers
12CESET
13Fontajau
14CCE Sant Lluís Menorca
15San Ignacio Pamplona
16Sa Real Eivissa
INFANTIL MASCULÍ / INFANTIL MASCULINO / U14 MALE
ABSemi Finals 1Semi Finals 2FINALSCLASSIFICACIÓ / CLASIFICACIÓN / STANDINGS

U14 M | Gr. A

#TeamPuntsWLPCTGBPFPADIFFL10STRK
19301.000-183145130-3-0W3
27210.6671184148120-2-1W1
35120.3332157165-30-1-2L1
43030.0003128194-220-0-3L3

U14 M | Gr. B

#TeamPuntsWLPCTGBPFPADIFFL10STRK
19301.000-21560520-3-0W3
27210.6671182126190-2-1L1
35120.333298231-440-1-2W1
43030.000365143-260-0-3L3

 

Round 1 Round 2
CBC Valladolid 
30 març 2018
18:00
 
 
New Heroes DB
 
CB Roses
30 març 2018
19:30
 
 
Inter Bratislava
Round 1 Round 2
CCE Sant Lluís de Menorca 
30 març 2018
16:00
 
 
Sa Real Eivissa
 
San Ignacio de Pamplona
30 març 2018
17:00
 
 
Sant Josep Obrer

 

TIMEVENUERANKHOMESCOREAWAY
31/03/2018 9:00hQUART7º - 8ºSan Ignacio Pamplona49 - 54Sa Real Eivissa
31/03/2018 10:00hQUART5º - 6ºSant Lluís Menorca46 - 44Sant Josep Ober
31/03/2018 11:00hQUART3º - 4ºNew Heroes26 - 39Roses
31/03/2018 12:30hQUART FINALValladolid66 - 61Inter Bratislava
31/03/2018 14:00hQUARTTriplesSebastian Rancik (Inter Bratislava)
RANKTEAM
1CBC Valladolid
2Inter Bratislava
3CB Roses
4New Heros DB
5CCE Sant Lluís Menorca
6Sant Josep Obrer
7Sa Real Eivissa
8San Ignacio Pamplona
MINI MASCULÍ / MINI MASCULINO / U12 MALE
ABCDSemi Finals 1Semi Finals 2Semi Finals 3FINALS/ FINALES / FINALSCLASSIFICACIÓ/ CLASIFICACIÓN/ STANDINGS

U12 M | Gr. A

#TeamPuntsWLPCTGBPFPADIFFL10STRK
16201.000-14469380-2-0W2
24110.500112194140-1-1W1
32020.000233135-510-0-2L2

U12 M | Gr. B

#TeamPuntsWLPCTGBPFPADIFFL10STRK
16201.000-12884220-2-0W2
24110.50017996-90-1-1L1
32020.000280107-140-0-2L2

U12 M | Gr. C

#TeamPuntsWLPCTGBPFPADIFFL10STRK
16201.000-12328480-2-0W2
24110.5001858030-1-1L1
32020.000211111-500-0-2L2

U12 M | Gr. D

#TeamPuntsWLPCTGBPFPADIFFL10STRK
16201.000-11984180-2-0W2
24110.500111292100-1-1L1
32020.000263118-280-0-2L2
Round 1 Round 2
Bayern Múnic 
30 març 2018
19:00
 
 
CB L’Hospitalet
 
CB La Salle Maó
30 març 2018
20:00
 
 
CB L’Hospitalet B
Round 1 Round 2
CBC Valladolid 
30 març 2018
33-56
 
 
Hoops Líban
 
Inter Bratislava
30 març 2018
18:00
 
 
Ulm
Round 1 Round 2
CCE Sant Lluís de Menorca 
30 març 2018
47-24
 
 
CB Amer
 
Fontajau
30 març 2018
44-34
 
 
San Ignacio de Pamplona
TIMEVENUERANKHOMESCOREAWAY
31/03/2018 9:00hVILABLAREIX11º - 12ºAmer17 - 64San Ignacio
31/03/2018 9:00hVILABLAREIX9º - 10ºSant Lluís31 - 69Fontajau
31/03/2018 10:00hVILABLAREIX7º - 8ºValladolid62 - 55Inter Bratislava
31/03/2018 10:00hVILABLAREIX5º - 6ºHoops Club69 - 37Ulm
31/03/2018 11:00hVILABLAREIX3º - 4ºBayern Munich72 - 56Hospitalet B
31/03/2018 12:30hVILABLAREIXFINALHospitalet108 - 84Salle Maó
31/03/2018 13:00hVILABLAREIXTriplesHugo Alorda (Hospitalet B)
RANKTEAM
1Hospitalet
2Salle Maó
3Bayern Munich
4Hospitalet B
5Hoops Club
6Ulm
7CBC Valladolid
8Inter Bratislava
9Fontajau
10CCE Sant Lluís Menorca
11San Ignacio Pamplona
12Amer
CADET FEMENÍ / CADETE FEMENINO / U16 FEMALE
ABFINALSCLASSIFICACIÓ/ CLASIFICACIÓN/ STANDINGS

U16 F | Gr. A

#TeamPuntsWLPCTGBPFPADIFFL10STRK
112401.000-21499290-4-0W4
210310.7501195105230-3-1L1
38220.500213913410-2-2W1
46130.2503116176-150-1-3L1
54040.000460210-380-0-4L4

U16 F | Gr. B

#TeamPuntsWLPCTGBPFPADIFFL10STRK
110310.750-178111170-3-1L1
210310.750-186123160-3-1W1
310310.750-166126100-3-1W3
43030.0002.556120-210-0-3L3
53030.0002.586192-350-0-3L3
TIMEVENUERANKHOMESCOREAWAY
31/03/2018 8:30Montfalgars9º - 10ºSamà Vilanova14 - 38San Ignacio
31/03/2018 9:30Montfalgars7º - 8ºGran Canaria39 - 49CESET
31/03/2018 10:30Montfalgars5º - 6ºSalle Mao33 - 46Prat
31/03/2018 11:30Montfalgars3º - 4ºBanyoles43 - 68Gran Canaria P.
31/03/2018 12:45MontfalgarsFINALApollo Amsterdam45 - 50Sa Real
31/03/2018 13:15MontfalgarsTriplesAnna Vila (Banyoles)
RANKTEAM
1Sa Real Eivissa
2Apollo Amsterdam
3Gran Canaria P.
4CB Banyoles
5CB Prat
6Salle Maó
7CESET
8Gran Canaria
9San Ignacio
10Samà Vilanova
INFANTIL FEMENÍ / INFANTIL FEMENINO / U14 FEMALE
ABFINALSCLASSIFICACIÓ/ CLASIFICACIÓN/ STANDINGS

U14F | Gr. A

#TeamPuntsWLPCTGBPFPADIFFL10STRK
16201.000-12552370-2-0W2
24110.50018868100-1-1W1
32020.000223116-470-0-2L2

U14F | Gr. B

#TeamPuntsWLPCTGBPFPADIFFL10STRK
16201.000-8449180-2-0W2
24110.50015468-70-1-1W1
32020.00025071-110-0-2L2
TIMEVENUERANKHOMESCOREAWAY
31/03/2018 9:00hSalt5º- 6º (TIE BREAK)CESET1º | 31 - 69
2º | 30 - 39
Grifeu Llançà
31/03/2018 10:00hSalt3º- 4ºGran Canaria 59 - 38San Ignacio Pamplona
31/03/2018 11:30hSaltFINALSant Lluís58 - 29Sa Real Eivissa
31/03/2018 13:00hSaltTriplesDunia Quintana (Gran Canaria)
RANKTEAM
1CCE Sant Lluís
2Sa Real Eivissa
3Gran Canaria
4San Ignacio Pamplona
5Grifeu Llançà
6CESET
MINI FEMENÍ / MINI FEMENINO / U12 FEMALE
ABSemi FINALS 1-2 Semi FINALS 3-4 FINALSCLASSIFICACIÓ/ CLASIFICACIÓN/ STANDINGS

U12F | Gr. A

#TeamPuntsWLPCTGBPFPADIFFL10STRK
19301.000-16956380-3-0W3
25120.33321139370-1-2L1
35120.333286124-130-1-2W1
45120.333246141-320-1-2L2

U12F | Gr. B

#TeamPuntsWLPCTGBPFPADIFFL10STRK
19301.000-16766340-3-0W3
27210.66711209580-2-1W2
35120.333291107-50-1-2L2
43030.000336146-370-0-3L3
Round 1 Round 2
CCE Sant Lluís de Menorca 
30 març 2018
47-24
 
 
CB Amer
 
Fontajau
30 març 2018
44-34
 
 
San Ignacio de Pamplona
Round 1 Round 2
CB Banyoles 
30 març 2018
30-12
 
 
Grifeu Llançà
 
 
30 març 2018
17:00
 
 
 
TIMEVENUERANKHOMESCOREAWAY
31/03/2018 09:00h Salt II7º-8ºCESET38 - 20Grifeu Llançà
31/03/2018 10:00h Salt II5º-6ºCESET B36 - 35Banyoles
31/03/2018 11:00h Salt II3º-4ºSant Josep67 - 55Amer
31/03/2018 12:30h Salt IIFINALSant Lluís54 - 56Amer Cherokee
31/03/2018 14:00h Salt IITriplesPaula Blanquer (Amer Cherokee)
RANKTEAM
1Cellera Amer Cherokee
2Sant Lluís Menorca
3Sant Josep Obrer
4Cellera Amer A
5CESET B
6CB Banyoles
7CESET A
8Grifeu Llançà