Ajuntament de Girona i Costa Brava

Calendari General CBGI16

48 - 37
Salt 1

Gran Canaria Iberia VS San Jósé CBC Valladolid

101 - 11
Sant Gregori

Fundación 5+11 A infantil VS CESET infantil

73 - 60
Sant Julià de Ramis

Real Madrid infantil VS Lliçà d’Amunt infantil

63 - 64
Girona Fontajau 1

Real Madrid cadet VS UER Pineda masculí

34 - 46
Fornells de la Selva

UniGEiEG cadet VS CCE Sant Lluís Menorca cadet femení

71 - 34
Girona Montfalgars

Ratiopharm Ulm VS Lliçà d’Amunt cadet B

60 - 13
Bescanó

CCE Sant Lluís Menorca mini B VS FD Cassanenc mini

69 - 67
Girona Fontajau 2 (annexa)

Fundación 5+11 cadet VS CB Boscos Menorca cadet

52 - 26
Fornells de la Selva

UER Pineda femení VS FD Cassanenc

69 - 19
Bescanó

CCE Sant Lluís Menorca mini A VS CB Bescanó

39 - 36
Quart

Viu Bàsquet Mallorca infantil VS Sant Josep Obrer Mallorca infantil

57 - 67
Salt 1

Fundación 5+11 mini VS Iberostar Canarias mini

86 - 19
Sant Julià de Ramis

Iberostar Canarias infantil VS Igualada

26 - 40
Sant Gregori

Sassari infantil VS CB 7 Palmas

64 - 60
Girona Fontajau 2 (annexa)

CBC Valladolid cadet VS Manyanet Molins cadet

115 - 38
Girona Fontajau 1

FC Barcelona Lassa VS San Ignacio de Pamplona masculí

72 - 78
Girona Montfalgars

Gotha VS Sassari cadet

41 - 50
Salt 1

Sassari mini VS AE Minguella

49 - 19
Fornells de la Selva

Tabirako VS Sant Josep Obrer Mallorca cadet

32 - 24
Quart

UniGEiEG infantil VS CB Boscos Menorca infantil femení

81 - 11
Bescanó

GEiEG VS CESET mini femení

66 - 50
Sant Gregori

CBA Amsterdam infantil VS Fundación 5+11 B infantil

125 - 28
Sant Julià de Ramis

Arvydas Sabonis VS Manyanet Molins infantil

72 - 19
Salt 1

CB Igualada mini VS CB Boscos mini masculí

39 - 50
Fornells de la Selva

San Ignacio de Pamplona femení VS Viu Basquet Mallorca cadet

34 - 38
Quart

CCE Sant Lluís Menorca infantil femení VS AE Fornells

37 - 116
Girona Fontajau 1

CCE Sant Lluís Menorca cadet masculí VS CBA Canarias cadet

98 - 47
Girona Montfalgars

CBA Amsterdam cadet VS Lliçà d’Amunt cadet A

27 - 60
Sant Gregori

Sant Joan d’Espi VS CCE Sant Lluís infantil masculí

74 - 48
Sant Julià de Ramis

CBC Valladolid infantil VS CB Boscos Menorca infantil masculí

38 - 54

Gran Canaria Iberia VS CEB Girona

22 - 47
Salt 1

CESET mini masculí VS Fundación 5+11 mini

81 - 53
Sant Julià de Ramis

Real Madrid infantil VS Iberostar Canarias infantil

96 - 19
Sant Gregori

Fundación 5+11 A infantil VS Sassari infantil

38 - 36
Salt 1

San Jósé CBC Valladolid VS Sassari mini

64 - 7
Bescanó

CCE Sant Lluís Menorca mini A VS CESET mini femení

60 - 74
Girona Fontajau 2 (annexa)

Lliçà d’Amunt cadet B VS CB Boscos Menorca cadet

78 - 56
Girona Fontajau 1

Ratiopharm Ulm VS Fundación 5+11 cadet

97 - 59
Girona Montfalgars

Real Madrid cadet VS CBA Amsterdam cadet

25 - 63
Fornells de la Selva

Sant Josep Obrer Mallorca cadet VS CCE Sant Lluís Menorca cadet femení

14 - 61
Quart

Viu Bàsquet Mallorca infantil VS CB Boscos Menorca infantil femení

50 - 42
Fornells de la Selva

UniGEiEG cadet VS Tabirako

29 - 65
Sant Gregori

CESET infantil VS CB 7 Palmas

51 - 45
Salt 1

Iberostar Canarias mini VS CB Igualada mini

52 - 2
Bescanó

GEiEG VS FD Cassanenc mini

65 - 16
Sant Julià de Ramis

Lliçà d’Amunt infantil VS Igualada

43 - 37
Quart

Sant Josep Obrer Mallorca infantil VS CCE Sant Lluís Menorca infantil femení

90 - 30
Girona Fontajau 2 (annexa)

UER Pineda masculí VS Lliçà d’Amunt cadet A

91 - 66
Girona Montfalgars

FC Barcelona Lassa VS CBA Canarias cadet

71 - 73
Girona Fontajau 1

Gotha VS CBC Valladolid cadet

92 - 60
Sant Julià de Ramis

Arvydas Sabonis VS CBC Valladolid infantil

62 - 41
Sant Gregori

CBA Amsterdam infantil VS Sant Joan d’Espi

51 - 61
Salt 1

AE Minguella VS CEB Girona

20 - 49
Bescanó

CB Bescanó VS CCE Sant Lluís Menorca mini B

48 - 23
Fornells de la Selva

Viu Basquet Mallorca cadet VS FD Cassanenc

61 - 21
Quart

UniGEiEG infantil VS AE Fornells

49 - 40
Fornells de la Selva

San Ignacio de Pamplona femení VS UER Pineda femení

50 - 36
Salt 1

CB Boscos mini masculí VS CESET mini masculí

51 - 57
Sant Gregori

Fundación 5+11 B infantil VS CCE Sant Lluís infantil masculí

36 - 56
Sant Julià de Ramis

Manyanet Molins infantil VS CB Boscos Menorca infantil masculí

56 - 108
Girona Montfalgars

Sassari cadet VS Manyanet Molins cadet

59 - 38
Girona Fontajau 2 (annexa)

San Ignacio de Pamplona masculí VS CCE Sant Lluís Menorca cadet masculí

148 - 26
Sant Julià de Ramis

Real Madrid infantil VS Igualada

61 - 53
Girona Fontajau 2 (annexa)

Fundación 5+11 cadet VS Lliçà d’Amunt cadet B

110 - 20
Girona Fontajau 1

Real Madrid cadet VS Lliçà d’Amunt cadet A

80 - 58
Girona Montfalgars

Ratiopharm Ulm VS CB Boscos Menorca cadet

89 - 25
Sant Gregori

Fundación 5+11 A infantil VS CB 7 Palmas

26 - 42
Salt 1

Sassari mini VS Gran Canaria Iberia

61 - 10
Bescanó

CCE Sant Lluís Menorca mini A VS FD Cassanenc mini

63 - 7
Bescanó

CB Bescanó VS CESET mini femení

51 - 34
Fornells de la Selva

San Ignacio de Pamplona femení VS FD Cassanenc

11 - 41
Quart

Viu Bàsquet Mallorca infantil VS AE Fornells

31 - 59
Salt 1

Fundación 5+11 mini VS CB Igualada mini

39 - 27
Sant Gregori

Sassari infantil VS CESET infantil

54 - 48
Sant Julià de Ramis

Iberostar Canarias infantil VS Lliçà d’Amunt infantil

60 - 69
Girona Fontajau 2 (annexa)

CBA Amsterdam cadet VS UER Pineda masculí

143 - 37
Girona Fontajau 1

FC Barcelona Lassa VS CCE Sant Lluís Menorca cadet masculí

65 - 74
Girona Montfalgars

Gotha VS Manyanet Molins cadet

39 - 57
Bescanó

GEiEG VS CCE Sant Lluís Menorca mini B

22 - 60
Salt 1

San Jósé CBC Valladolid VS AE Minguella

21 - 41
Quart

Sant Josep Obrer Mallorca infantil VS CB Boscos Menorca infantil femení

41 - 39
Fornells de la Selva

Viu Basquet Mallorca cadet VS UER Pineda femení

100 - 48
Sant Gregori

CBA Amsterdam infantil VS CCE Sant Lluís infantil masculí

96 - 36
Sant Julià de Ramis

Arvydas Sabonis VS CB Boscos Menorca infantil masculí

69 - 26
Salt 1

Iberostar Canarias mini VS CB Boscos mini masculí

34 - 9
Bescanó

CESET mini femení VS FD Cassanenc mini

35 - 47
Fornells de la Selva

Tabirako VS CCE Sant Lluís Menorca cadet femení

46 - 21
Fornells de la Selva

UniGEiEG infantil VS CCE Sant Lluís Menorca infantil femení

80 - 26
Girona Montfalgars

CBA Canarias cadet VS San Ignacio de Pamplona masculí

59 - 64
Girona Fontajau 2 (annexa)

CBC Valladolid cadet VS Sassari cadet

63 - 18
Sant Julià de Ramis

CBC Valladolid infantil VS Manyanet Molins infantil

32 - 35
Sant Gregori

Sant Joan d’Espi VS Fundación 5+11 B infantil

22 - 52
Salt 1

Sassari mini VS CEB Girona

14 - 60
Bescanó

CB Bescanó VS GEiEG

21 - 66
Fornells de la Selva

Sant Josep Obrer Mallorca cadet VS UniGEiEG cadet

2 - 0
Bescanó

CCE Sant Lluís Menorca mini A VS CCE Sant Lluís Menorca mini B

15:00

UER Pineda femení VS Sant Josep Obrer Mallorca cadet

15:00

UER Pineda femení VS Sant Josep Obrer Mallorca cadet

67 - 14
Salt 1

CB Igualada mini VS CESET mini masculí

16:00

Tabirako VS FD Cassanenc

16:00

UER Pineda masculí VS Ratiopharm Ulm

16:00

Igualada VS CESET infantil

16:00

Manyanet Molins infantil VS Sant Joan d’Espi

11 - 41
Quart

Viu Bàsquet Mallorca infantil VS UniGEiEG infantil

36 - 33
Salt 1

Gran Canaria Iberia VS AE Minguella

49 - 52

Viu Basquet Mallorca cadet VS UniGEiEG cadet

17:00

CBA Amsterdam cadet VS CB Boscos Menorca cadet

17:00

Lliçà d’Amunt cadet A VS Lliçà d’Amunt cadet B

17:00

Iberostar Canarias infantil VS CB 7 Palmas

17:00

CBC Valladolid infantil VS CCE Sant Lluís infantil masculí

54 - 50
Salt 1

Fundación 5+11 mini VS CB Boscos mini masculí

27 - 28
Quart

Sant Josep Obrer Mallorca infantil VS AE Fornells

17:45

FC Barcelona Lassa VS Manyanet Molins cadet

18:00

CCE Sant Lluís Menorca cadet femení VS San Ignacio de Pamplona femení

18:00

CB Boscos Menorca infantil masculí VS Fundación 5+11 B infantil

18:00

Lliçà d’Amunt infantil VS Sassari infantil

39 - 68
Salt 1

San Jósé CBC Valladolid VS CEB Girona

41 - 23
Quart

CB Boscos Menorca infantil femení VS CCE Sant Lluís Menorca infantil femení

18:45

San Ignacio de Pamplona masculí VS Sassari cadet

18:45

CCE Sant Lluís Menorca cadet masculí VS Gotha

19:00
Salt 1

Iberostar Canarias mini VS CESET mini masculí

20:30

Real Madrid cadet VS Fundación 5+11 cadet

20:30

CBA Canarias cadet VS CBC Valladolid cadet

42 - 43
Bescanó

CCE Sant Lluís Menorca mini A VS GEiEG

23 - 47
Quart

Viu Bàsquet Mallorca infantil VS CCE Sant Lluís Menorca infantil femení

64 - 14
Bescanó

CB Bescanó VS FD Cassanenc mini

22 - 47
Quart

Sant Josep Obrer Mallorca infantil VS UniGEiEG infantil

28 - 53
Bescanó

CESET mini femení VS CCE Sant Lluís Menorca mini B

13:00

Real Madrid infantil VS Arvydas Sabonis

41 - 29
Quart

CB Boscos Menorca infantil femení VS AE Fornells